Як відключити лампочку.

Світлодіодні індикатори сприяють швидкому пошуку в темряві вимикача світла. Світяться вони зазвичай зеленим або червоним світлом, в залежності від потужності лампочки, світло може бути як слабким, так і яскравим. Єдиний мінус таких вимикачів - світло індикатора заважає спати, але при бажанні його можна відключити.
Інструкція
1
Акуратно за допомогою тонкої викрутки зніміть верхню панель вимикача, після чого ви побачите маленьку лампочку , це і є індикатор, який світиться при вимкненому світлі. Попередньо можете вимкнути лічильник, щоб не вдарило струмом.
2
Індикатор кріпиться на двох клемах. Від'єднайте одну з них, після чого лампочка індикатора не горітиме. Можна повністю видалити світлодіод. Якщо не пошкодити лампочку , то в разі потреби її можна буде поставити назад, припаявши паяльником. У кожному разі, на функціональність вимикача це ніяк не вплине.
3
Поставте назад зняту панель вимикача, повинен відбутися характерне клацання, який означатиме, що панель надійно зафіксувалася.
Корисна порада
Якщо вам заважає світло, але витягувати світлодіод з вимикача вам не хочеться, то просто заклейте його шматочком липкої стрічки, після чого світло випромінюється світлодіодом буде приглушеним і перестане заважати спати ночами.