Як відростити нігті за тиждень. відрощування нігтів за тиждень.

Зростання нігтів закладений на генетичному рівні: у когось вони відростають дуже швидко, в інших навпаки - повільно. Прискорити ріст нігтів можна за допомогою різних засобів, які не тільки сприяють зростанню, а й зміцнюють їх.
Інструкція
1
Купіть морську сіль. Розчиніть її в теплій воді і потримайте в цьому розчині нігті . Морська сіль підсилює ріст нігтів. Робіть таку процедуру не рідше двох разів на тиждень. Замість морської солі підійде звичайна кухонна.
2
Протирайте нігті скибочкою лимона або лимонним соком, який продається в магазині. Лимонна кислота не підійде, тому що не містить в своєму складі вітамінів, які є в лимоні.
3
Мажте на ніч нігтьову пластину йодом. Використовуйте для цього ватяну паличку, а якщо йод за ніч повністю не вбрався, то нанесіть шар темного лаку з ранку.
4
В аптеках продаються стимулятори росту нігтів. Діють вони досить ефективно через розробленого складу, в який входять всі необхідні поживні речовини. Наносити їх на нігтьову пластину потрібно щодня або два рази на день. Перш ніж використовувати такі засоби, прочитайте інструкцію на звороті препарату або в прикладеної інструкції.
5
Почніть прийом вітамінних і мінеральних комплексів. Вітаміни будуть надходити в організм і посилиться не тільки зростання нігтів, але і волосся.