Як взяти машину в кредит.

Автокредитування пропонують все банки Російської Федерації. Процентні ставки по взятому кредиту можуть незначно відрізнятися. Вимоги до позичальника скрізь практично однакові.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - другий документ;
  • - довідка про доходи;
  • - довідка з місця роботи;
  • - довідка з військкомату;
  • - анкета-заявка.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити машину в кредит, зверніться в будь-який салон або підберіть відповідний автомобіль у приватних осіб. При зверненні в салон вам можуть запропонувати послуги з автокредитування від банків-партнерів. В цьому випадку процентні ставки по кредиту будуть мінімальними. При покупці автомобіля в приватних осіб ви можете звернутися в будь-який банк і оформити цільовий кредит на покупку автомобіля або отримати споживчий займ, мета використання якого пояснювати необов'язково.
2
При оформленні кредиту вам буде потрібно пред'явити паспорт, другий документ, що засвідчує особу, заповнити заяву-анкету. Цього буде цілком достатньо, якщо ви отримуєте невелику суму позики. Якщо ж потрібно досить пристойна сума, вас попросять принести довідку з місця роботи, що підтверджує стаж, довідку про доходи уніфікованої форми 2-ПДФО або за формою банку, якщо частина зарплати ви отримуєте в конверті.
3
Додатково може знадобитися довідка з військкомату, яка підтверджує, що ризик призову відсутній. Даний документ потрібно при отриманні великої суми кредиту особами, які у призовному віці.
4
Крім того, для покупки автомобіля в кредит буде потрібно початковий внесок у розмірі 10-12%. Деякі банки готові надати автокредити без початкового внеску, але відсоткові ставки по таких позиках завжди значно вище.
5
На куплений автомобіль потрібно оформити поліси ОСАГО і КАСКО. Після оформлення всіх документів з вами укладуть договір застави. При порушенні умов кредитного договору банк має право вилучити автомобіль і продати його на аукціонних торгах. Весь термін погашення кредиту паспорт технічного засобу буде зберігатися в сейфі банку.
6
Такі умови пропонують далеко не всі банки. Наприклад, банк «Русский Стандарт» не вимагає оформляти КАСКО і передавати оригінал паспорта технічного засобу в сейф, а обмежується отриманням ксерокопії ПТС.