Як купити комп'ютер.

Комп'ютер був винайдений в кінці минулого століття, але тепер життя без нього не уявляє собі більшість населення планети. У його функції входять і робота з текстовими документами, і програвання медіа (кіно і музики), і телефонний зв'язок, і багато іншого. При покупці комп'ютера важливо врахувати, що саме ви збираєтеся на ньому робити.
Інструкція
1
Визначтеся з призначенням комп'ютера. Він не може бути універсальним: якщо ви будете писати музику, потрібно звернути увагу на звукову карту, якщо монтувати відео - вам потрібна потужна відеокарта. Для ігор потрібні звукова і відеокарта особливого типу.
2
Порахуйте, скільки грошей ви готові витратити на новий комп'ютер. Ціновий діапазон так само широкий, як і цільової, ви можете купити хороший системний блок за 20000 р., А можете витратити 50000 р., Але так і не розібратися з ним.
3
Ви можете купити готовий системний блок з урахуванням специфіки своєї діяльності. Тоді не доведеться турбуватися, що якісь деталі будуть конфліктувати між собою. Відвідайте кілька магазинів (реальних і он-лайн). Порівняйте ціни і різних моделей, вивчіть характеристики деталей. Якщо ви збираєтеся купувати монітор, миша і клавіатуру, то порадьтеся, що підійде до того чи іншого блоку. Не поспішайте купувати в перший же візит, навіть якщо комп'ютер, як вам здається, ідеально вам підходить. Він нікуди не дінеться, якщо ви сходите ще в один магазин або просто подумаєте.
4
Можете зібрати комп'ютер з куплених окремо елементів. Це дешевше, але для такої збірки потрібно деякий досвід. Чи не орієнтуйтеся тільки на потужність чи покоління плати: вона може не «спрацюватися» з процесором або іншим елементом. Не забувайте про мету комп'ютера і не намагайтеся зробити його найпотужнішим взагалі: він повинен добре виконувати ту роботу, яку ви йому доручіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m0Sgp_yeTtw