Як завантажити Google Chrome для iPad і iPhone.

Починаючи з 2008 року компанія Google проводить щорічні конференції розробників програмного забезпечення, що має відношення до сервісів компанії. Останній за часом форум відбувся в кінці червня 2012 року і на ньому, зокрема, була представлена версія вже став популярним браузера Google Chrome для мобільних пристроїв на базі ОС iOS. Відразу після цієї події інсталяційний пакет браузера для iPad і iPhone став лідером за кількістю завантажень.
У мобільній версії для операційної системи iOS браузер зберіг свої основні риси - як і раніше він найбільшою мірою, порівняно з іншими аналогічними додатками, орієнтований на пошукові запити. У мобільному варіанті їх можна вводити прямо в адресний рядок, але можна обійтися і без ручного введення - у додатку передбачена можливість робити це голосом. Текстове оформлення елементів управління Google Chrome як не можна краще підходить для мобільних пристроїв, не вимагаючи надмірних ресурсів графічної підсистеми. Ще один плюс - на відміну від встановленого в iPad разом з операційною системою інтернет-оглядача Safari, додаток від Google не має обмеження на кількість вкладок, які може відкривати пользователь.Проще всього використовувати для завантаження файлу встановлення в ваш мобільний пристрій вбудований додаток iOS - App Store. Зазвичай іконка для його виклику розміщена на «робочому столі» операційної системи, але можна для запуску програми користуватися і текстовим меню - вибір способу залежить від того, як ви звикли працювати з пристроєм і його можливостей. Запустивши додаток і авторизувавшись в ньому, скористайтеся пошуковою системою онлайн-магазину або знайдіть відноситься до стрибку Google Chrome посилання «вручну», послідовно переміщаючись по розділах каталога програм. Сам процес завантаження ніяких складнощів або особливостей не має і, як і для інших додатків в App Store, здійснюється в один клік. Ця програма поширюється через онлайн-магазин Apple безкоштовно, але вам треба мати на увазі, що доведеться сплатити трафік, витрачений на завантаження файлу. Хоча важить інсталяційний файл зовсім небагато - менше 13 мегабайт.App Store - не єдине додаток, через яке можна завантажити Google Chrome. Для цієї мети можна використовувати, наприклад, схожу за способом використання та призначенням програму iTunes.
Про випуск компанією Google версій браузера Chrome, які можна встановлювати на мобільні пристрої від Apple, було офіційно оголошено на конференції Google I/O 2012, що відбулася з 27 по 29 червня в Сан-Франциско. Відразу після цього інсталяційний пакет браузера став доступний для скачування через стандартний додаток iPad і iPhone з назвою App Store.
Сьогодні Google Chrome - другий за популярністю браузер для настільних комп'ютерів і ноутбуків, які є у левової частки володарів iPad і iPhone. Цілком природно їхнє бажання працювати з однією вивченою програмою як у стаціонарному, так і в мобільному комп'ютерах. Це тим більше зручно, що Google надає можливість через зареєстрований акаунт синхронізувати вкладки мобільного браузера з десктопним. Причому, відбувається це дуже швидко і без будь-яких спеціальних дій користувача. Є в браузері і безліч інших плюсів, що відрізняють його від стандартного веб-браузера Apple Safari, за замовчуванням встановлюваного разом з iOS. Наприклад, кількість вкладок в цьому додатку не обмежена дев'ятьма, а кожну з них можна закрити не переходячи на цю вкладку, можна і поміняти місцями сусідні вкладки. Є в браузері і звична для десктопних версій панель швидкого доступу та інші полезності.Чтоби убезпечити себе від різних неприємностей з поширюваними через інтернет файлами, найкраще завантажити Google Chrome на iPad безпосередньо з сервера Apple. Для цього немає необхідності шукати потрібну посилання за допомогою браузера - скористайтеся стандартним додатком App Store операційної системи iOS. Вам потрібно за допомогою відповідної іконки запустити його, потім авторизуватися і в каталозі програм знайти браузер. Його завантаження та інсталяція не викличе утруднень - ця операція здійснюється одним клацанням по кнопці поруч з описом программи.Кроме додатки App Store, можна використовувати й інші способи закачування установочного комплекту браузера Google Chrome в мобільний iPad. Можна, наприклад, задіяти інші встановлені в ваш пристрій додатки, які підключають онлайн-магазини платних і безкоштовних програм. Скажімо, це може бути не менш поширена, ніж App Store, програма iTunes. А якщо вам зручніше працювати з більш швидким інтернет-з'єднанням стаціонарного комп'ютера або лептопа, завантажте файл за посиланням, зазначеної нижче, а потім підключіть до комп'ютера свій мобільний пристрій і перемістить файл в нього.