Як відрізнити підробку туалетної води. підробки парфумів Як разлечься.

Парфуми користується попитом завжди. Практично кожна людина користується тими чи іншими парфумерними засобами. Найбільш поширений засіб - туалетна вода. Їй користуються чоловіки і жінки різного віку, незалежно від достатку. Але популярність туалетного води має і зворотну сторону - величезна кількість підробок. Давайте подивимося, як можна відрізнити підробку туалетного води від оригіналу при покупці.
Інструкція
1
Основна і головна причина, по якій підробки так легко продаються під виглядом оригіналу, - це споконвічне бажання людини заощадити. Тому при покупці насамперед дізнайтеся середню ціну купується вами туалетного води , і якщо ваша покупка коштує набагато менше - на 50 відсотків і більше - це, швидше за все підробка. Винятком є інтернет-магазини, в яких всі товари набагато дешевше за рахунок економії на оренді торгових залів і продавцях, але і там економія не може бути більше 25-30 відсотків.
2
Ще нечисті на руки продавці придумують для підробок такі назви як «митний конфіскат» або «випущено по ліцензії», пояснюючи відсутність на упаковці туалетного води необхідних знаків і назв. Таких категорій товарів просто немає - це звичайний контрафакт.
3
Найбільш грубі підробки можна відрізнити за назвою і оформленню упаковки. У такого контрафакту зазвичай навмисно зроблені помилки в написанні торгової марки, або ж злегка спотворений логотип компанії-виробника туалетного води . Приміром, туалетна вода може називатися «Lakoste» замість «Lacoste». Логотип при цьому спотворений - провернуть, у нього змінений колір, або ж він відсутній взагалі.
4
Підробки класом вище зазвичай повністю імітують оригінал, і відрізнити підробку туалетного води в цьому випадку набагато складніше. Перш за все, можуть відрізнятися якість матеріалу упаковки і друк на ній. У підробок зазвичай практично плоска (на відміну від рельєфної у оригіналу) друк, фарба при цьому може змазуватися звичайною водою. Целофанова плівка підробок запаяна в більшості випадків нерівно, шви грубі і різної ширини.
5
Огляньте флакон - він найкраще видасть підробку. У них трубочка розпилювача не збігається з висотою флакона і впирається в денце. Ковпачок у «самопалу» теж виконаний грубо, і нещільно сидить на флаконі.
6
Скло флакона в оригінальної туалетного води саме по собі кольорове і в забарвленні не потребує, і якщо ви побачили, що фарба нанесена поверх скла - це практично стовідсоткова підробка.
7
Як бачите, ознак справжньої туалетної води достатньо, щоб відрізнити її від дешевої фальшивки. Будьте уважні при покупці, і тоді вона не принесе вам гіркоту розчарування замість очікуваного розкішного аромату.