Як відкрити велошколи.

Їзда на велосипеді тільки здається заняттям простим і нехитрим. Насправді ж, щоб велотури не привели до плачевних результатів, потрібно пройти цілий курс навчання в спеціалізованій школі. Тим більше, що сьогодні вони відкриваються практично у всіх містах Росії.
Щоб відкрити свою велошколи, потрібно врахувати багато різних деталей і нюансів. У першу чергу необхідно вирішити питання з приміщенням, де проводитимуться теоретичні завдання. Адже навчання їзді на велосипеді немислимо без знання основ - правил дорожнього руху, правил поведінки себе в пішохідних зонах, технічних характеристик велосипеда, основ ремонту транспортного засобу і т.д. Так, наприклад, ідеально, якщо у вашій велошколи буде окремий кабінет, де розмістяться плакати, що пропагують дотримання ПДР. Також бажано організувати окрему кімнату для практичного знайомства з велосипедом. Тут повинен стояти один досвідчений екземпляр, на якому можна буде вчитися виправляти технічні несправності та т.д.Второй момент, про який необхідно подбати перед відкриттям школи - наочна агітація: плакати, манекени, практичні посібники і т.п. Все це допоможе вам дати учням більш глибокі і корисні знанія.Персонал також необхідно підбирати дуже ретельно. Вам знадобляться педагоги з основ безпеки на дорозі, майстри, які вміють ремонтувати будь-які пошкодження велосипеда, інструктор з надання невідкладної медичної допомоги. Якщо у вас в школі передбачається навчання екстремального велотуризму, відповідно, вам знадобиться фахівець з цього напрямку. Ваша школа повинна бути оснащена велосипедами, на яких можна буде відпрацьовувати практичні навички їзди. Причому бажано, щоб пробні заїзди проходили не в людному місці. Тому по можливості організуйте собі біля школи хоча б невеликий велодром.Дальше залишиться розрахувати ціну за навчання, подбати про рекламу і можна починати. Ідеальне число учнів у групі - 10 осіб. Педагогам простіше буде відповісти на всі виникаючі питання, а учням легше буде засвоювати матеріал. Якщо ж охочих більше, складіть розклад таким чином, щоб групи не збігалися за часом.
Наша культура орієнтована на успіх, на відміну, наприклад, від менш індустріалізованих країн. Але навіть у нашому світі є люди, які більше прагнуть до успіху і влади, а є ті, яких визнання хвилює не так, як пошуки любові і сенсу життя. Тим, хто зацікавлений в успіху, схвалення, домінуванні, влади, важливо відкрити собі дорогу, знайти ключ до успіху.
Інструкція
1
Згідно з дослідженням психолога Бенджаміна Блума, в ході якого він працював з кращими піаністами, спортсменами, скульпторами, математиками і вченими, до виключного успіху призводить не стільки великий природний талант, скільки рішучість і драйв. Піддатися азарту і діяти стрімко, прийнявши рішення вже не сумніватися - ось ті якості, які необхідні людині, що вирішила досягти якихось висот.
2
Уявлення про те, що талант сам себе обов'язково проявить, давно визнано психологічним міфом. Вчені вирахували, що для того щоб домогтися високих результатів у якійсь одній області, необхідні регулярні заняття і тренування протягом приблизно 10 років. Видатних успіхів у музиці, живопису, спорті, шахах та інше можна досягти саме таким шляхом. Тому бажаючи придбати якийсь навик, домогтися в чомусь досконалості, найкраще звернутися до досвідченого тренера, інструктора, який забезпечить повноцінне навчання.
3
Важливий ключ до успіху - це і адекватна оцінка своїх невдалих спроб. Східна мудрість говорить, що якщо камінь вдалося розвинути на сто перший раз, це не означає, що попередні сто спроб були невдалими. Будь-яка спроба - це маленький крок до успіху. Свої невдачі потрібно розглядати не як те, що не вистачає сил, вміння й таланту, а як знак того, що важливо докласти в даній області більше зусиль, ще потренуватися.
4
Щоб відкрити свою дорогу до успіху, важливо дізнатися якомога більше інформації про цю дорозі. Пам'ятайте - хто володіє інформацією, той володіє світом. Напевно, в цьому ж напрямку рухалася вже чимало людей. І ті, хто досяг висот, напевно давали чимало інтерв'ю, писали автобіографії і навіть докладні книги-рекомендації своїм послідовникам. Зібравши подібну інформацію, вивчивши її та проаналізувавши, можна придбати досвід за рахунок «чужих помилок» і зробити свою дорогу до успіху коротшою і гладкою.