Як викласти сайт на Народ. Як викласти сайт в інтернет - статті.

Сервіс narod.yandex.ru надає безкоштовний хостинг для розміщення сайтів в інтернеті. Крім цього, на нього можна викласти тестові, пробні сайти і особисті сторінки. Сервіс дає можливість приступити до створення сайту відразу після реєстрації, на готовий сайт можна викласти файли без використання додаткових програм.
Інструкція
1
Заведіть аккаунт на сервісі «Народ.ру» Відкрийте головну сторінку і натисніть кнопку «Створити сайт». У вікні, клікніть на посилання «Зареєструватися». Заповніть поля, необхідні для реєстрації.
2
Заповніть поля першого кроку: Ім'я, Прізвище та Логін. Краще, якщо ім'я логіна буде відповідати назві сайту (наприклад, http://Ваш_логін.narod.ru).
3
Придумайте і введіть пароль в поле другого кроку реєстрації. Далі потрібно буде ввести відповідь на секретне питання, а потім - цифри захисного коду сервісу. Після цього натисніть кнопку «Зареєструвати».
4
Зробіть і збережіть копію введеної інформації про реєстрацію на сервісі «Народ.ру». Потім перейдіть на іншу сторінку за посиланням «Почати користуватися сервісом Народ».
5
Запустіть майстер конструктора сайтів. Для цього клікніть на кнопку «Створити сайт». У вікні з'явиться майстер створення сайтів Yandex. Заповніть поля, відповідаючи на питання, після цього відкриється «Конструктор сайтів».
6
Натисніть на кнопку «Управління файлами», щоб відкрився файловий менеджер. За допомогою нього можна закачати файли на хостинг. Для цього клікніть на кнопку «Завантажити файл», потім «Вибрати файл».
7
Оберіть потрібний файл у вікні, і натисніть кнопку «Відкрити». Після цього він буде завантажений на сервер хостингу. Викласти на «Народ» можна до десяти файлів, розмір яких не повинен перевищувати 5 Мб.
8
Створіть на сервері хостингу папку «image» для того, щоб викласти зображення. Натисніть на кнопку «Нова папка», наберіть ім'я папки. Потім помістіть в неї зображення.
9
Оновлення після завантаження файлів зображення Майстерні, натиснувши кнопку Refresh (Reload), після цього сторінка сайту перезавантажиться безпосередньо з сервера хостингу. Протестуйте роботу сайту в мережі. Для цього відкрийте його адресу в браузері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5ZJnCabzVUQ
Зверніть увагу
Щоб успішно викласти сайт на Народ, який не присвоюйте завантажуваних файлів неприпустимі символи («пробіл», російські літери і т.д.) Назва файлу повинна складатися з латинських букв, цифр, знаків «дефіс» і «підкреслення», може містити крапку. Файли повинні бути в кодуванні Windows-1251.