Як зробити замовлення представнику Avon.

Американська компанія Avon - відомий світовий виробник косметики, що працює в 144 країнах світу. Через дилерську мережу своїх представників вона пропонує покупцям широкий вибір високоякісних засобів по догляду за шкірою, парфумерію і декоративну косметику. Представники компанії працюють за методом прямого продажу на основі постійно оновлюваних каталогів, створюючи свої власні клієнтські мережі.
Інструкція
1
Щоб стати представником компанії, вам потрібно подати заявку на сайті avon.ru. Для цього заповніть на сайті анкету. У відповідних полях вкажіть повністю своє прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, адресу електронної пошти, номери мобільного та домашнього телефонів. Крім цього від вас буде потрібно вказати поштову адресу та час, зручний для телефонного зв'язку з вами. Заповніть поле «Як ви дізналися про Ейвон?», В ньому можна вказати рекламу в ЗМІ або те, що ви вже користувалися продукцією компанії. Після цього залишиться дочекатися, коли з вами зв'яжеться координатор компанії, який дасть вам всі необхідні пояснення, навчить, як знаходити клієнтів, обслуговувати їх і збільшувати продажі.
2
Коли ваша заявка буде розглянута і затверджена, ви отримаєте безкоштовний стартовий набір матеріалів і каталоги продукції компанії. Після того, як ви попрацюєте з клієнтами і зберете пакет замовлень, увійдіть за своїм логіном і паролем на сайт компанії як зареєстрований її представник, натиснувши в правому верхньому віконці полі «Представникам».
3
Зробити замовлення представнику Avon не складе великих труднощів - вам потрібно тільки уважно і вірно заповнити всі поля. Виберіть пункт меню «Розмістити замовлення». Поруч з рекламним банером натисніть на кнопку, що з'явилася «Продовжити», а потім - «Почати замовлення».
4
На екрані з'явиться табличка, в яку необхідно ввести коди замовлених товарів відповідно до каталогу. Вводите їх, звіряючись з найменуванням товару і обов'язково проконтролюйте зміст замовлення, натиснувши кнопку «Переглянути опис товару». Якщо все ви заповнили вірно, натисніть на кнопку «Зберегти замовлення», розташовану поруч.
5
Внизу сторінки натисніть на кнопку «Продовжити». Ви будете переадресовані на сторінку, де можна замовити каталоги Avon, вибрати демо-продукцію і подивитися спеціальні пропозиції. При необхідності, відзначте ті з них, які ви хочете замовити. По завершенні натисніть на кнопку «Продовжити» і перейдіть на сторінку розпродажів і знижкових пропозицій. Ознайомтеся з ними, замовте ті, що вас зацікавили. У полі «Інформація» необхідно вказати кількість обслуговуваних в даному замовленні клієнтів, якщо цього не зробити, замовлення не буде відправлено. Перейдіть на наступну сторінку, натиснувши кнопку «Продовжити».
6
З цієї сторінки у вас є можливість повернутися до початку, якщо ви виявите, що до складу замовлення потрібно внести коректування. Розрахуйте вартість замовлення, він буде доставлений через пункт видачі, розташований в зоні вашого проживання або за адресою, вказаною при реєстрації. У тому випадку, коли з якої-небудь причини ви не зможете отримати замовлення самі, призначте у відповідному полі довірена особа, яка зможе забрати його на пошті. Якщо помилок при заповненні не виявлено, натисніть на кнопку «Відправити замовлення».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OQR-6kl773g