Як налаштувати кермо для ігор. Як зайти в управління ігрового керма.

Комп'ютерні ігри з можливістю використання керма дозволяють гравцеві відчути себе справжнім водієм. Однак перед тим, як сісти на «сидінні водія», необхідно провести налаштуванні керма.
Вам знадобиться
  • Гра, підтримуюча режим управління кермом і сам кермо.
Інструкція
1
Установка ігри , підтримуючої функцію управління кермом. Вставте в дисковод диск з грою, яку ви бажаєте встановити на комп'ютер. При установці виберіть потрібну вам папку призначення для ігри , після чого продовжите в неї розпакування файлів. Як тільки гра буде встановлена на ПК, ви можете приступити до налаштування керма.
2
Підключення керма до компьютеру.В більшості випадків сучасні моделі рулів підключаються до комп'ютера через USB-роз'єм. Живлення пристрою забезпечує розподільний блок, який вставляється в розетку. В першу чергу підключіть дроти, що йдуть від педалей до рульової базі. Далі потрібно підключити кермо до комп'ютера за допомогою USB-шнура і тільки після цього ви можете включити блок живлення в мережу.
3
Налаштування руля.Запустіте встановлену гру, після чого відкрийте розділ "Опції". Тут вам потрібно зайти в меню "Налаштування управління». У вікні, ви побачите три розділи: «Налаштування миші», «Налаштування клавіатури» і «Альтернативне управління». Для налаштувань керма вам необхідно відкрити меню «Альтернативне управління». Подальший процес ви зможете зрозуміти самостійно - клікнувши на дію «Газ» і, дочекавшись, коли з'явиться можливість зміни параметра, натисніть на педаль газу. При зміні параметрів повороту, повертайте кермо у відповідну сторону. Ви також можете задати певні параметри для кнопок керма. Після всіх змін не забудьте зберегти нові параметри. Тепер ви можете вдосталь насолодитися захоплюючою їздою по віртуальному місту.