Як допомагають пробіотики у формуванні міцного здоров'я.

Про пробіотиках зараз пишуть досить багато. Про їх наявність вказують на етикетках кисломолочних продуктів, про них знімають рекламні ролики. Але про те, як ці містять живі мікроорганізми препарати допомагають у зміцненні здоров'я, мало хто замислюється.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що до складу пробіотиків входять мікроорганізми, що є природними мешканцями нормальної мікрофлори людини: молочнокислі лакто або біфідобактерії. Мешкаючи в кишечнику, вони виконують ряд найважливіших функцій: підтримують якісний і кількісний склад його флори, нормалізують травлення. Крім цього вони покращують стан шкіри і волосся, виробляють вітаміни і зміцнюють імунітет.
2
Чи не застосовуйте пробіотики самостійно - ці кошти призначає лікар. Вони спрямовані на лікування та профілактику дисбактеріозів і пов'язаних з ними всіляких захворювань. Застосовують їх в гастроентерології, дерматології, гінекології, при порушеннях обміну речовин, імунодефіцитних станах, після лікування антибіотиками. Важливо те, що входять до складу пробіотиків мікроорганізми при проходженні через шлунок не руйнуються, зберігаючи свою активність і життєздатність і починаючи діяти саме там, де це необхідно - в кишечнику.
3
Прибуток самі по собі - це не ліки, вони використовуються в якості спеціальних добавок і містяться в багатьох кисломолочних продуктах. Це означає, що крім препаратів, що використовуються за призначенням лікаря, ви можете і самостійно зміцнити здоров'я за допомогою пробіотиків. Для цього регулярно вживайте в їжу живий йогурт, кисле молоко, кефір, айран або будь-які інші кисломолочні продукти, що містять лакто або біфідобактерії.
Корисна порада
Відомий вчений І.І. Мечников вже більше ста років тому встановив, що одна з причин старіння людини - поступове вплив на його організм шкідливих речовин, які з'являються в результаті розщеплення залишків їжі гнильної мікрофлорою в кишечнику. Вчений дійшов висновку, що цей процес можна заглушити або послабити, вживаючи кисломолочні продукти. На його думку, саме вони добре переносяться хворими людьми і є причиною довголіття.