Як в'язати гачком напівстовпчик.

Щоб створювати витончені вбрання своїми руками, навчитеся деяким прийомам в'язання гачком . Один з найпростіших елементів цього виду рукоділля - напівстовпчик. З його допомогою можна обв'язувати готові речі по краях, з'єднувати один з одним різні деталі і створювати красиві візерунки. Зв'язати гачком напівстовпчик зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • Гачок
  • Бавовняна нитка
Інструкція
1
Візьміть гачок у праву руку, а лівою контролюйте натяг бавовняної нитки. Для зразка зв'яжіть невелику ланцюжок з повітряних петель. Потім відступите дві петлі від кінця в'язання - вони стануть «сходинкою» на наступний ряд. Петелька з гачка - ведуча. Вона не входить в число необхідних петель для підйому напівстовпчик а.
2
Введіть гачок в третю повітряну петлю. Захопіть робочу нитку, накинувши її на гачок. Потім протягнете нитку через 2 петельки: повітряну і ту, що на гачку. У вас вийшов простий напівстовпчик.
3
Зв'яжіть останній напівстовпчик і спробуйте з наступного ряду робити напівстовпчик і з накидом. Для цього зробіть накид, залиште його на крючке.Затем введіть гачок в третю петельку ланцюга. Накиньте нитку на гачок і протягніть її через петлю; знову накиньте нитку. Тепер тягніть її через дві петельки і накид (який на гачку). Вийшов напівстовпчик з накидом.
4
Спробуйте виконати простий узор за участю напівстовпчик а з накидом. Для цього знову зв'яжіть ланцюг повітряних петельок. Далі дійте так: • 3 петля - стовпчик без накиду • 4 п. - напівстовпчик з накидом. • 5 п. - Стовпчик з накидом. • 6 п. - Стовпчик з двома накідамі.Потом в'яжіть все в зворотному порядку, поки не вийде зубчик.
5
З'єднайте напівстовпчик ами дві в'язані частини, а також спробуйте обв'язати гачком краю рукавів, коміра або шарфа. Так ви краще освоїте різне застосування напівстовпчик ів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-VYgOzbhru4
Корисна порада
При в'язанні напівстовпчиків не затягуйте петлі надто туго. Робіть останню петельку на гачку більше інших. Провязав наступну петлю, акуратно підтягніть її до потрібного розміру. Полотно вийде гнучким і легким.