Як заходити в інтернет.

Маса інформації у відкритому доступі зберігається в мережі інтернет . Збільшуючись з кожним днем, всесвітня павутина завойовує все більше прихильників, забезпечуючи їх новою і актуальною інформацією. Для виходу в інтернет достатньо мати комп'ютер і підключення до інтернет у.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер.
2
Встановіть інтернет -соєдіненіє.
3
Відкрийте вікно браузера натисканням правої кнопки миші і виберіть «відкрити». Як браузер зазвичай використовуються Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome.
4
Після відкриття домашньої сторінки введіть назву сайту або потрібну комбінацію слів в пошукове поле браузера і натисніть "знайти".
5
Після завантаження ви побачите список сайтів містять потрібну інформацію. Натисніть на ті рядки, які бажаєте відкрити. Вони будуть відкриватися в новій вкладці або новому вікні.
6
Нове вікно розташовуватиметься внизу монітора комп'ютера і при натисканні на нього відкриватися. Нова вкладка відкривається у вікні відкритого браузера, поряд з попередньою відкритою сторінкою.
7
Для виходу з інтернет а натисніть на червоний хрестик вгорі відкритого вікна браузера, після чого відключіть інтернет -соєдіненіє.