Як на сайт поставити моніторинг.

Моніторинг сайту дає можливість адміністратору дізнатися такі його показники, як доступність, швидкість відкриття сторінок, зручність для індексування, відвідуваність і т.д. і т.п. Аналізуючи отримані дані, можна визначити стан сайту і, при необхідності, вжити заходів до його поліпшення.
Вам знадобиться
  • - програми аналізу сайта;
  • - коди лічильників.
Інструкція
1
Моніторинг сайту може проводитися двома основними способами: з використанням відповідних програм і шляхом установки на сайт програмного коду, що генерується спеціалізованими сервісами. У кожного варіанту є свої переваги і недоліки.
2
Якщо ви вирішите використовувати для моніторингу сайту спеціалізовані програми, найкраще скористатися програмним комплексом Semonitor3. Програма платна, але в мережі, якщо гарненько пошукати, можна знайти і безкоштовну версію. З усіма можливостями Semonitor3 ви можете познайомитися на офіційному сайті програми.
3
Скористайтеся для моніторингу сайту програмою Page Promoter, вона лише трохи поступається за своєю функціональністю Semonitor3 (у неї немає аналізатора лог-файлів). Але якщо ви не хочете користуватися цими програмами, їх досить безболісно можна замінити спеціалізованими онлайн-сервісами. Наприклад, для визначення індексу цитування зайдіть на ресурс SITEM.RU і введіть дані сайту. Також ви зможете дізнатися індексацію сайту в Яндексі і Google.
4
Якщо ви хочете встановити лічильники безпосередньо на сайт, скористайтеся сервісами, які надають відповідні коди та інструкції по їх установці. Наприклад, зайдіть на ресурс CY-PR - даний сервіс дозволяє виконати комплексний аналіз сайту, з його допомогою ви зможете поставити на сайт необхідні лічильники. Врахуйте, що використання лічильників відвідуваності вимагає установки їх коду на всі сторінки сайту.
5
Одним з найбільш популярних лічильників відвідуваності є Rambler Top100. Ви зможете дізнатися все про його встановлення, перейшовши на відповідну сторінку Рамблера. Популярним є і лічильник HotLog, його установка теж не представляє складнощів, вся процедура детально описана на сайті сервісу. Також ви можете скористатися сервісом від mail.ru, надається можливість встановити на сайт красивий і зручний лічильник.