Як вставити фотогалерею на сайт.

У процесі створення сайту деякі вебмастери замислюються про інтеграцію в свій інтернет-ресурс фотогалереї. Тому для початківців сайтостроителей не зайвим буде дізнатися процедуру установки такого компонента.
Інструкція
1
Для початку встановіть одну з останніх версій конструктора сайтів Joomla. Після цього скачайте компонент JoomGallery з сайту розробника, бажано одну з останніх версій (відповідно з тією версією Joomla, яка була встановлена) і російською мовою. Встановіть її. Для цього зайдіть в панель управління конструктора, виберіть рядок «Встановити \ Видалити» з пункту меню «Розширення», а у вікні, виберіть опцію «Завантаження \ Установка». На пропозицію про встановлення дайте позитивну відповідь.
2
Потім відкрийте конструктор сайтів Joomla. Виберіть модуль JoomGallery з меню «Компоненти» і налаштуйте інструменти, необхідні для установки галереї. Потім створіть категорію і за допомогою меню послідовно завантажте вибрані фотографії. Фотографії для галереї краще заздалегідь відредагувати за розмірами, форматом та зберегти в окрему папку на робочому столі.
3
Після цього створіть меню. Для цього в розділі «Пункти меню» активуйте кнопку «Створити», а у вікні, натисніть на опцію JoomGallery. Потім на латиниці вписати назву меню і псевдонім. Створене меню потрібно зберегти, натиснувши на відповідну кнопку. Виконавши попередні дії, слід перевірити наявність посилання на фотогалерею в меню сайту.
4
Потім, слідуючи вищесказаним інструкціям, додайте інші фото. Не забувайте зберігати зміни, що з'явилися при додаванні нових фотографій. Для того, щоб розширити можливості встановленої фотогалереї, можна скористатися додатковими модулями і плагінами. Доступ до них надаються самим сайтом. Якщо ви все ж таки вирішите скористатися якоюсь іншою системою управління сайтів, процедура створення фотогалереї практично однакова, різняться тільки назви компонентів, пунктів меню і т.д.
Для того щоб сайт був по справжньому цікавим і змістовним, встановіть фотогалерею. Для установки фотогалереї на сайт скористайтеся JoomGallery - популярним компонентом для Joomla, який має безліч функцій і можливостей.
Інструкція
1
Скачайте останню версію галереї JoomGallery з сайту розробника (http://www.en.joomgallery.net/downloads.htm), відповідно до того, яка версія Joomla у вас вже встановлена. Зайдіть в панель управління Joomla і виберіть в меню «Розширення» пункт «Встановити/видалити». Знайдіть в менеджері розширень файл зі скачаним архівом JoomGallery і натисніть кнопку «Завантажити/встановити». Якщо установка пройшла успішно, ви отримаєте відповідне повідомлення.
2
Незважаючи на те що за замовчуванням JoomGallery має англійська мова, ви можете скачати на тому ж сайті розробника файли і для інших мов. Для цього на сторінці завантаження JoomGallery виберіть розділ JoomGallery: Languages, знайдіть потрібну мову (припустимо, російська) і скачайте файл. Встановіть мову в Joomla точно так само, як до цього і JoomGallery.
3
Відкрийте Joomla і виберіть в меню «Компоненти» пункт JoomGallery. Встановіть необхідні настройки для додавання фотографій. Створіть категорію і завантажте фото, користуючись відповідними розділами меню. При додаванні фотографії слід вибрати потрібний файл на комп'ютері, після - вибрати категорію і дати йому назву з описом в галереї. Натисніть кнопку «Завантажити», розташовану внизу сторінки.
4
Створіть меню для того щоб ваша фотогалерея з'явилася на сайті. Виберіть в панелі адміністрування Joomla в меню «Все меню» пункт, в який ви хочете додати фотогалерею. Меню може бути створене вами і заздалегідь, для чого в розділі «Пункти меню» слід натиснути кнопку «Створити». У вікні «Пункт меню» виберіть JoomGallery, виберіть заголовок і псевдонім (краще писати його латинкою, так як він буде частиною посилання) і натисніть кнопку «Зберегти». Подивіться, чи з'явилася посилання на фотогалерею в верхньому меню сайту.