Як безкоштовно додати свій сайт в пошуковики. Як знайти свій сайт в пошуковій системі.

Зазвичай пошукові роботи самі знаходять нові сайти, за умови наявності зовнішніх посилань на них. Але якщо через 4-8 тижнів сайт не з'являється в видачі пошукової системи, варто самостійно безкоштовно додати його в пошуковики.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш ресурс готовий до індексації. Тобто всі сторінки сайту повинні бути заповнені контентом, оптимізовані і мати дозвіл до індексації (не забороняє файлом robots.txt).
2
Для спрощення процесу додавання сайту в пошукову програму заздалегідь приготуйте текстовий документ з даними, часто зустрічаються при реєстрації в пошуковиках. Він повинен містити назву сайту, URL-адресу сайту, короткий опис вмісту сторінок, email-адресу, контактні дані.
3
Перед реєстрацією ресурсу в тому чи іншому пошуковику ознайомтеся з рекомендаціями по додаванню сайтів в вибраній системі і простежте, щоб ваші дії не порушували їх правила.
4
Щоб безкоштовно додати свій сайт в пошуковики, перейдіть за відповідними посиланнями. Пройшовши за посиланням для тієї чи іншої пошукової системи (Яндекс, Google, Апорт, Yahoo, Mail Gogo, Bing), просто введіть свої дані в запропоновані поля і дотримуйтесь інструкцій програми.
5
Наприклад, якщо ви вирішили додати свій сайт в пошукову систему Яндекс, перейшовши по спеціальному посиланню, ви побачите вікно «Вебмайстер», заголовком якого буде «Повідомити про новий сайт». Введіть в рядок вікна URL-адресу головної сторінки вашого сайту і натисніть кнопку «Додати». Решта сторінок будуть знайдені автоматично. При цьому стандартний протокол http можна не вказувати. У разі якщо доступ до сайту має обмеження і здійснюється по https, вкажіть протокол явно. Приміром: https://mail.yandex.ru
6
Додайте сайт в сервіси вебмайстрів Яндекс і Google, запропонуйте їм свою карту сайту. Таким чином ви проведете більш повну індексацію ресурсу. Зареєструйтесь в сервісі Google Webmaster і співтоваристві вебмайстрів Яндекса, додайте туди ваш сайт, а потім його карту, використовуючи наступне посилання: seokleo.ru/sitemap.xml. За таким же принципом можна пройти реєстрацію в сервісі вебмайстрів систем MSN і Yahoo, додавши туди свій сайт і карту xml.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sdf7koUIh1o
На перший погляд, проблема пошуку свого сайта в інтернеті здається безглуздою. Однак це не так, адже від позиції сайта в пошукових системах по певних ключовими словами визначається авторитетність сайта і кількість користувачів мережі інтернет, що переходять на ваш сайт.
Інструкція
1
Пошукові системи індексують, тобто додають в свій каталог, як односторінкові статичні сайти, так і величезні портали і динамічні форуми та інтернет-магазини. Для того щоб пошукова система помітила нову адресу в інтернеті - домен, його необхідно додати в пошукову машину через так звану Add Url.Google: http://www.google.com/addurl/Яндекс: http://webmaster.yandex.ru/addurl.xmlRambler: http://www.rambler.ru/doc/add_site_form.shtmlАпорт: http://catalog.aport.ru/rus/add/AddUrl.aspxYahoo !: http://siteexplorer.search.yahoo. com/submitBing! (MSN, Live Search Microsoft): http://www.bing.com/docs/submit.aspxПосле того, як домен був доданий в Add Url, пошуковій машині буде потрібно від декількох годин до 2-3 тижнів, щоб прийняти сайт і почати його індексацію. При цьому, на сайті, звичайно ж, повинен бути якийсь текстовий контент.
2
Найпростіший спосіб перевірити, чи є ваш сайт в пошуковій системі, і переглянути кількість проіндексованих сторінок - ввести в рядку пошуку пошукової системи адресу сайта , включаючи префікс http://. Якщо внести адресу в лапки, пошукова система покаже вам зворотні посилання на ваш сайт.
3
Якщо ви хочете аналізувати позиції сайта за ключовими словами і фразами і дізнатися, на якій сторінці у видачі знаходиться ваш ресурс при введенні користувачем того чи іншого запиту, необхідно скористатися спеціальним сервісом. Один з них - «Сеумка» - обчислює позицію вашого домену в обраній пошуковій системі по заданих ключевикам. «Сеумка» знаходиться за адресою: http://seumka.ru/. Даний сервіс, як і багато якісні сервіси з надання SEO-інформації, є платним.
4
Ще один цікавий сервіс під назвою SetLinks є биржой посилань, яка безкоштовно надає послугу моніторингу позицій інтернет-ресурсу в пошукових машинах. Сайт SEMRush також може показати вам положення сторінок вашого сайта в популярних пошукових системах. Сервіс розташований за посиланням: http://ru.semrush.com/ru/?db=ru
5
Деяку інформацію про позиції сайта в пошукових системах по сильним запитам надає сервіс Cy-Pr.com: http://www.cy-pr.com/analysis/. Частина інформації по сайту надається безкоштовно, частина - за гроші.