Як відключити пошту.

Іноді, зважаючи повної відмови від використання електронної пошти, деяким користувачам потрібно деактивувати свою пошту . Це може бути пов'язано з реєстрацією нового електронного адреси в іншому поштовому сервісі або з якої-небудь іншої причини. Дана опція використовується вкрай рідко. Якщо ви все-таки вирішили, що пошта вам більше не знадобиться, то можете відключити її.
Вам знадобиться
  • Деактивация опції «Використання електронної адреси» в системі Google.
Інструкція
1
При реєстрації електронного ящика в системі Google до вашого профілю автоматично приєднується велика кількість доповнень. Приміром, всі доступні доповнення можна переглянути на сторінці свого акаунту (google.com/dashboard). Тому відключення пошти від Google тягне за собою деактивацію вашого профілю в усіх доповненнях.
2
Існує така опція, як «Параметр відключення служби», яка дозволяє повністю відключити електронний ящик для вашого домену. Для того щоб знайти цей параметр, необхідно виконати наступне: відкрийте вкладку «Налаштування служби», виберіть пункт «Електронна пошта». У вікні налаштувань електронної пошти відкрийте вкладку «Загальні».
3
Прокрутіть весь список до нижнього рядка - розділу «Параметр відключення служби».
4
Для того щоб повністю відключити пошту , необхідно натиснути кнопку «Відключити електронну пошту ». Після цього відкриється нова сторінка, яка буде містити опис наслідків відключення вашої електронної пошти. При прочитанні даного матеріалу, уважно ознайомтеся з усіма наслідками. Прийміть рішення, чи дійсно слід відключати службу вашої електронної пошти.
5
Зробіть вибір, натиснувши на одну з кнопок: - Так, відключити службу електронної пошти. Зміна параметра набуде чинності протягом 30 хвилин; - Ні, не зупиняти службу електронної почти.После цього натисніть «Зберегти зміни».