Як купити Galaxy 3.

3 травня 2012 пройшов анонс новітнього інтелектуального смартфона Samsung Galaxy S3. Спочатку він з'явився у продажу в Європі. А в червні вже дебютував на російському ринку товарів. Проте в деяких інтернет-магазинах відразу з'явилися китайські підробки за такою ж ціною, як у першотвору, і навіть дешевше. Щоб купити samsung galaxy s 3 без підступу, треба знати всі його характеристики.
Інструкція
1
Для початку знайте, що galaxy 3 випускається всього в двох колірних варіаціях - білою і темно-синьою. Ціна його трохи не доходить до 30 тисяч рублів. Тому, якщо десь він коштує менше цієї планки, та ще якщо продавець пропонує інші кольори, то насторожитеся і краще утримайтеся від покупки.
2
До того ж справжній апарат має сертифікат якості і гарантію на обслуговування. Врахуйте, що справжні смартфони продаються не на ринкових крамницях, а у великих магазинах і у офіційних дистриб'юторів. Дізнайтеся, чи пройшов телефон сертифікацію: подивіться на позначку «РСТ» Ростесту під акумуляторною батареєю. Якщо такого знака немає, то телефон «сірий».
3
Візьміть до відома, що цей унікальний смартфон має вагу всього 133 грами. А його товщина не перевищує 8,6 мм. Процесор у нього складається з чотирьох ядер. При довжині телефону 5.4 дюйма величина екрану складає 4.8 дюйма. Завдяки немудрому дизайну з округленими краями смартфоном легко користуватися навіть людині з невеликими руками.
4
При покупці в магазині перевірте всі функції телефону Samsung galaxy s 3. Адже він в змозі навіть передбачати бажання свого господаря. Причина криється у фронтальній камері, яка вміє відслідковувати руху очей власника. Якщо на смартфон не звертати уваги, то екран його швидко згасає, тим самим заощаджуючи ресурси.
5
звідано на практиці та інші процеси пристрою. Приміром, як цей рідкісний Android слухає свого володаря і підкоряється його голосу. За допомогою функції S Voice, не торкаючись до сенсорного екрану, можна управляти будильником, отримувати відомості про прогноз погоди, відвідувати сайти, включати відео, фотокамеру і багато іншого.
6
Випробуйте здатність телефону передавати невеликі файли з одного galaxy s 3 на інший. Доторкніться до аналогічного телефону, виберіть файл і натисніть на кнопку в меню «передати». Через Wi-Fi з'єднання підключатися до телевізора можна без всякого кабелю. А 8-мегапіксельною камерою можливо робити якісні знімки навіть рухомих об'єктів. При цьому на екран виводяться до 20 фото.
7
Обстежуйте інтелектуальні можливості телефону на розпізнавання жестів. Тобто натисніть необхідний контакт і піднесіть galaxy s 3 до свого вуха. Він повинен автоматично почати дзвонити абоненту. Так само Галактика 3 легко впізнає обличчя ваших друзів. І пропонує відразу відсилати фото з їх зображенням.
8
Щоб увімкнути камеру, не обов'язково запускати додаток. Досить перевернути телефон в горизонтальне положення і утримувати екран. А про пропущені виклики та SMS-ках смартфон повідомить вібруванням. Запитуйте у продавців, чи має телефон популярну програму для iOS пристроїв.
9
Зверніть увагу на найбільше дозвіл для фото. Воно повинно бути не менше 1280? 720 пікселів. Пам'ять користувача гаджета вміщає від 16 до 32 Гб. Але це ще не межа. В смартфон вставляється додаткова карта пам'яті об'ємом до 32 Гб. А для зберігання файлів користувач отримує 50 Гб на сайті DropBox. Враховуйте, що місткість акумулятора в сюжеті пристрої складає 2100 мАг. Крім того, при бажанні можна вільно змінювати батарею.
10
Якщо зібралися купувати телефон в інтернет-магазині, то немає ніякої гарантії, що купите не підробку. Звичайно, подібні сайти пропонують дуже привабливі умови: доставку кур'єром, різні види оплати, включаючи WebMoney і Яндекс Гроші. Мало того, там навіть можна купити samsung galaxy s 3 в кредит. Але це можна зробити і в магазині.
Зверніть увагу
Смартфон Samsung Galaxy S3 підтримує бездротовий зв'язок 4G LTE, але користуватися нею можна тільки у Великобританії і США.
Корисна порада
При звершенні покупки відразу придбайте спеціальний чохол, так як скло на смартфоні Galaxy S3 не настільки міцно.