Як відмовитися від капітального ремонту. Як написати відмову від кап ремонту.

Якщо у вашому будинку вирішили провести капітальний ремонт, а ви зробили це в своїй квартирі набагато раніше, можна від нього відмовитися. Але потрібно пам'ятати, що при відмові від капремонту ви мимоволі берете на себе величезну відповідальність.
Інструкція
1
Спочатку представники керуючої компанії обходять будинок, сповіщають мешканців про майбутній ремонт і у відповідь хочуть отримати їх згоду. Але в тому випадку, якщо ви вирішите відмовитися від нього, змушувати ніхто не буде. Вам потрібно буде просто підписати відповідні документи про відмову, які нададуть співробітники компанії.
2
Навіть якщо ви відмовилися від капітального ремонту, перешкодити роботам над загальнобудинкових майном, в яке входять стояки водопостачання, опалення та каналізації, ви не маєте права. Представник керуючої компанії вправі звернутися в судові інстанції і отримати законне право доступу в вашу квартиру.
3
Відмовлятися від ремонтних робіт над загальнобудинкових майном не рекомендується, оскільки може трапитися так, що ви залишитеся без опалення і водопостачання. Причиною цьому може стати відсутність технічної можливості використання старого і нового обладнання. Крім того, всі роботи по заміні труб здійснюються за рахунок керуючої компанії, і з вас не мають права вимагати навіть копійки.
4
Якщо ви впевнені в тому, що ваші старі труби ще років двадцять можуть обійтися без капітального ремонту, можна відмовитися від їх повної заміни. В цьому випадку вам доведеться підписати документи про відмову. В таких документах зазвичай присутній пункт про те, що в разі прориву труб або яких-небудь інших аварій у вашій квартирі ви будете зобов'язані повністю відшкодувати збитки всім потерпілим з вашої вини мешканцям.
5
В деяких випадках керуюча компанія може вписати в документи з капітального ремонту один маленький, але дуже неприємний пункт. У тому випадку, якщо комунальна аварія трапиться в тих квартирах, власниками яких було підписано відмову від ремонту, платити за усунення наслідків доведеться абсолютно всім проживаючим в даній будівлі. Тому гарненько подумайте, перш ніж підписувати акт про відмову проведення капітального ремонту вашої квартири.