Як зав'язувати шарфи.

Шарф вже давно перестав бути тільки захистом від холоду. Його носять як вогкою восени і холодною зимою, так і жарким літом. Як зав'язувати шарфи ?
Інструкція
1
Повсякденне варіант.Шарф можна підібрати практично під будь-який наряд. Якщо дозволяють кольору основного одягу, можна вибрати шарф яскравою контрастного забарвлення. Крім того, "розбавити" образ можна різними вузлами, якими ви зав'яжете шарф.1. Найпростіший спосіб підходить для довгих в'язаних шарфів або тонких палантинів. Оберніть їх навколо шиї, але не затягуйте щільно у горла, а опустіть вийшла "петлю" нижче, до грудей. Переміщуючи кінці шарфа, ви можете розташувати їх асиметрично, додавши родзинку в образ.2. Ще один нескладний варіант підійде для зав'язування досить великого квадратного хустки або палантини. Складіть хустку або шарф так, щоб вийшла вузька пряма смужка. Оберніть її один раз навколо шиї, зробіть "хомут". Візьміть нижній кінець шарфа і заведіть його під "хомут". Верхній кінець шарфа проденьте в вийшла "петлю" і розправте вузол.
2
Святковий варіант.Шарф-краватка відмінно доповнить святковий наряд і додасть образу привабливої строгості. Накиньте на шию тонкий шарфик і схрестіть його кінці на грудях. Верхній кінець оповте навколо нижнього. Простягніть верхній кінець через утворений вузол і Протягніть його в вийшло "кільце". Після цього посуньте вузол в потрібному положенні.
3
Нестандартний варіант.Летом легкий шарфик може легко виконати роль пояса на легких брючках. Для цього поверніть його в тонку смужку, обведіть навколо талії або стегон і зав'яжіть кокетливим узлом.Также шарф можна використовувати і для створення зачіски. Якщо у вас є тонкий легкий шарфик, і при цьому ви носите довге волосся - вплетіть шарфик в косу. Вийде дуже незвично і елегантно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ykJin4lxYak
Зверніть увагу
Закрита шия - це ще один крок до приватності, яка в наш час стає все більш і більш актуальною. Дизайнери пропонують носити хустки і шарфи на шиї, навіть прохолодним літом. Світ прагне до приватності.
Корисна порада
Не можна забувати про те, що є певні правила для того, щоб правильно підбирати і носити шарф влітку. Отже, колись потрібно вибирати легкі, «дихаючі» тканини. Це можуть бути льон, марлева тканина, можна використовувати і шифон. Якщо ви хочете мати різноманітність літніх шарфиків, нехай вони будуть різної довжини, кольору, візерунків.