Як зменшити розмір екрану. Як зменшити екран комп'ютера.

Розміри сучасних моніторів можуть бути досить великими, що спочатку викликає у користувачів ПК деякий дискомфорт. Щоб звикнути до габаритів нового монітора, для початку можна зменшити його розмір.
Інструкція
1
Сьогодні існує два способи, які дозволяють користувачеві зменшити розмір відображуваного на моніторі зображення - зменшення розмірів через інтерфейс відеокарти і зменшення допомогою стандартних функцій персонального комп'ютера. Розглянемо кожен із способів більш детально.
2
Зменшення розміру екрану через інтерфейс відеокарти. Якщо ви встановили на комп'ютер необхідне для відеокарти програмне забезпечення та драйвера, ви можете зменшити розмір екрану таким чином. Знайдіть на панелі завдань значок, який відповідатиме за налаштування параметрів відеокарти. Клікнувши по даному значку, в меню, перейдіть в розділ «Дозвіл екрану». Перетягуючи повзунок налаштувань вгору-вниз, визначте найбільш оптимальний для себе режим відображення екрану. Ви зберегли, невикористовувана область робочого стола буде залита чорним кольором. Щоб звикнути до повномасштабного відображенню, раз в один-два тижні підвищуйте дозвіл екрана.
3
Зменшення розміру екрана за допомогою стандартних функцій комп'ютера. Щоб зменшити екран подібним чином, на робочому столі клікніть на порожній області правою кнопкою мишки і виберіть меню «Властивості» (або відразу «Дозвіл екрану» - Windows 7). У властивостях знайдіть пункт, який відповідає за масштабування робочого столу, і налаштуйте оптимальні для себе параметри. Збережіть настройки. Для більш комфортної адаптації до повноекранного режиму відображення, раз в два тижні підвищуйте дозвіл екрана.