Як навчитися робити заднє сальто. Як можна навчитися робити сальто назад відео.

Сальто назад - це, без сумніву, дуже ефектний трюк. Здається, що його виконання під силу тільки професійним гимнастам і акробатам, але насправді в його виконанні немає нічого складного. Зрозуміло, щоб навчитися цьому трюку, доведеться потренуватися, проте освоїти це сальто можна досить швидко, до того ж, воно вважається найпростішим серед усіх різновидів сальто. Якщо ви вирішили навчитися даним стрибка, коректний, наведеної нижче.
Інструкція
1
Перед кожним тренуванням робіть вправи для підготовки до її основної частини. Вправа 1: Прийміть положення полуприседа. Підстрибніть вгору, випрямляючи все тіло, тягніться руками вверх.Упражненіе 2: Підстрибуйте і групуються - намагайтеся притиснути коліна до плечей.
2
Встаньте, не відриваючи ноги від підлоги. Підніміть руки над головою.
3
Зігніть ноги в колінах. Не згинайте їх занадто сильно, головне - зуміти добре відштовхнутися в цій позиції. Напівзігнутих ніг буде цілком достатньо. Опустіть руки вниз, трохи відведіть їх назад, щоб можна було зручніше замахнутися. Завжди допомагайте собі руками при поштовху.
4
Підніміться на носочки. Сильно відштовхніться від підлоги ногами, руками зробіть різкий помах. Після того, як ви відштовхнулися, голову підніміть і витягніть назад.
5
Після того, як ви відштовхне і зробите мах руками, витягніться якнайвище. Але не перестарайтеся - у вас може вийти просто стрибок у висоту.
6
Як тільки ви відштовхнулися, починайте групуватися і робити скручування тому. При виконанні сальто голову постійно тримаєте в одній і тій же позиції - закинути назад. Чи не притискайте підборіддя до колін, через це швидкість вашого польоту знизиться, ви не докрутили сальто і можете впасти і отримати травму. При виконанні піруета ви навряд чи зламаєте собі шию, але от впасти на голову і отримати струс цілком можливо.
7
В той момент, коли ваше тіло виявиться паралельно підлозі, починайте разгруппировки.
8
Щоб правильно приземлитися, трохи зігніть ноги в колінах. Приземляйтеся на носки. Якщо ви не зігнеться ноги, то майже напевно отримаєте травму колінного суглоба, а то і зовсім зламаєте ногу. Якщо ви приземлитеся не так на носки, можна пошкодити ступні або гомілковостопні суглоби.
9
І пам'ятайте, головне - тренування. Не забувайте, що перший час при тренуваннях обов'язково використовувати мати або батут.
Зверніть увагу
Не намагайтеся вчитися виконувати заднє сальто в домашніх умовах без спеціальної підготовки, щоб уникнути можливих забитих місць, розтягнень і травм.