Як зашнурувати кеди. Як красиво шнурувати кеди 7 дірок.

Кеди - це найзручніша взуття на світі. Вони підходять для Городка прогулянок, походів і занять спортом. Безліч квітів і моделей дозволяють підбирати їх майже під будь-який одяг. Образ можна доповнити, по-різному зашнуровивая кеди.
Інструкція
1
Перш ніж починати зашнуровувати кеди тим чи іншим чином, визначитеся, куди ви в них направитеся - від цього може залежати спосіб шнурівки. Всі способи шнурівки можна розділити на три категорії: прості, декоративні, спеціальние.Простие способи шнурівки - це ті, до яких ми звикли з дитинства. Вони охайно виглядають, шнурки зручно і просто затягівать.Мінус - вони можуть надоесть.Ітак, прості способи шнурівки - це шнурівка зигзагом. В одному випадку шнурки протягуються через перші дві дірки хвостиками назовні, а в іншому - усередину.
2
Декоративні способи шнурівки трохи складніше втілити в життя, але вони зроблять вас несхожим на інших кедовладельцев.Одін із способів декоративної шнурівки називається "шнурівка по-європейськи" (або "шнурівка драбинкою"). Робиться вона так: 1. Пропустіть шнурок через перші від носка дірочки і виведіть назовні з обох кінців. 2. Проведіть один кінець шнурка перехресно черех верхнє отверстіе.3. Проведіть другий кінець шнурка перехресно через один отвір, яке знаходиться више.Еще один тип шнурівки - "Пряма" (або "Модна"). Вона виглядає дуже елегантно.1. Шнурок пропускається через перші від носка дірки і виводиться всередину кеди з обох концов.2. Один кінець шнурка піднімається праворуч вгору, виходить з верхнього отвору і протягується в ліве отверстіе.3. Обидва кінці піднімаються вгору і виводяться назовні кожен через один отвір, протягуються на протилежну сторону і тягнуться више.4. Шнурівка триває уздовж кеди, поки один з шнурків не досягне кінцевого отверстія.5. Інший кінець виходить через залишився отвір нагорі.
3
Спеціальні види шнурівки створені ддя того, щоб вам було зручно пересуватися по густому лісі або кататися на велосипеді - вузлик перебуватиме на внутрішній стороні кеди і не буде заважати при ходьбе.1. Пропустіть шнурок через перші від носка дірки і виведіть зовні кеди з обох кінців. 2. Один кінець шнурка підніміть праворуч вгору, протягніть через верхній отвір і Протягніть в лівий отвір. 3. Підніміть обидва кінці вгору і протягуйте їх всередину (кожен - через один отвір), потім - протягуйте на протилежну сторону і тягніть више.4. Шнурівка триває уздовж кеди, поки один з шнурків не досягне вищого отверстія.5. Виведіть інший кінець через отвір назовні. Зауважте вузол на одній стороні.