Як включити rds.

На табло сучасних радіоприймачів можна спостерігати поточний час, курс валют, відомості про погоду, новини зі світу спорту, назви музичних творів та інші корисні відомості. Дана система називається Radio Data System або скорочено RDS.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш радіоприймач підтримує функцію RDS. Для цього слід заздалегідь ознайомитися з доданою інструкцією. Залежно від типу пристрою функціонал і особливості роботи RDS можуть відрізнятися. Найпоширенішими апаратами, що підтримують дану функцію, є настільні магнітоли та музичні центри, автомагнітоли, стільникові телефони і MP3-плеєри.
2
Увімкніть RDS на вашому музичному центрі. Для цього натисніть кнопку переходу в режим радіо. Подивіться на табло. Якщо крім назви радіостанції на ньому відображається додаткова інформація, наприклад, відомості про погоду або рядок новин, то функція RDS вже автоматично включена. В іншому випадку зайдіть в налаштування пристрою, натиснувши відповідну кнопку. На вкладці «Радіо» знайдіть параметр RDS і увімкніть його.
3
Підключіть функцію RDS на автомагнітоли. Найчастіше дані пристрої володіють великим числом параметрів щодо роботи радіо, тому в більшості випадків за включення RDS відповідає спеціальна клавіша на приладі або ж відповідна функція в меню. Крім того, багато автомагнітоли дозволяють регулювати кількість відображуваної інформації.
4
Переконайтеся, що підключили RDS на вашому стільниковому телефоні. Подібно іншим пристроям вбудоване радіо вже спочатку підтримує дану функцію або ж дозволяє задіяти її в меню програми. Однак у деякі прошивки вона не включена або навіть відсутній сам додаток радіо. Зайдіть на офіційний сайт виробника і завантажте відповідне оновлення телефону, якщо таке є.
Зверніть увагу
Такі пристрої, як MP3-плеєри, електронні будильники, Bluetooth-гарнітури і багато інших, в яких є радіо, зазвичай не відрізняються великими можливостями, тому якщо присутня підтримка функції RDS, то відповідна інформація буде відображатися на екрані автоматично без можливості включати або відключати її самостійно.