Як підключити навушник блютуз.

Навушники блютуз роблять роботу користувача за комп'ютером по-справжньому комфортною. Відсутність проводів, висока якість звуку і здатність роботи в видаленні від комп'ютера роблять цей аксесуар дійсно незамінним.
Вам знадобиться
  • Навушники з підключенням за допомогою Bluetooth, комп'ютер.
Інструкція
1
Перед тим, як ви зможете насолодитися роботою за комп'ютером в блютуз -Наушники, вам необхідно здійснити їх правильне підключення. Першим кроком стане установка необхідного програмного забезпечення. Диск з потрібними драйверами в обов'язковому порядку поставляється в комплекті з виробом. Вставивши диск з ПЗ в дисковод, не змінюйте в процесі установки шляхів призначення файлів. Після того, як установка драйверів буде завершена, ви можете перейти до наступного кроку.
2
На даному етапі вам належить підключити до комп'ютера Bluetooth-адаптер. Також як і необхідне програмне забезпечення, даний аксесуар входить в загальну комплектацію вироби. Вставте адаптер в USB-порт і дочекайтеся, доки комп'ютер визначить новий пристрій. Зверніть увагу, що самі навушники повинні знаходитися в положенні «ON», в іншому випадку, можливо, що програма не знайде аксесуара і видасть помилку. Після того, як пристрій буде визначено, ви зможете грати, слухати музику і спілкуватися з друзями максимально комфортним чином.
3
Примітний той факт, що навушники, які працюють за технологією Bluetooth, не вимагають частої зміни батарейки і здатні працювати в значній відстані від комп'ютера. Також не можна не відзначити той факт, що при підключенні гарнітури непотрібно нічого налаштовувати - всі дії виконуються в автоматичному режимі.
Важко придумати більш зручний засіб для розмов по телефону , ніж бездротова гарнітура. Деякі Bluetooth гарнітури дозволяють не тільки здійснювати дзвінки, але і слухати музику. Підключити гарнітуру до телефону нескладно.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся, що гарнітура заряджена. Все Bluetooth гарнітури працюють на вбудованих акумуляторах, які заряджаються за допомогою мережевих зарядних пристроїв, які йдуть в комплекті. Натисніть кнопку включення. Зелений, синій, жовтий або помаранчевий колір світлодіодного індикатора буде свідченням готовності до роботи. Якщо індикатор горить червоним або взагалі не загоряється, то гарнітуру слід зарядити.
2
Уважно прочитайте розділ інструкції до гарнітурі, де описаний спосіб її підключення (сполучення) до телефону . Якщо інструкції немає, то спробуйте універсальний спосіб: при включенні утримуйте кнопку живлення на гарнітурі, поки індикатор не перестане блимати і не стане горіти безперервно.
3
Увімкніть на телефоні функцію Bluetooth і виберіть пошук нового пристрою. Якщо гарнітура знаходиться в режимі сполучення пристроїв, то телефон знайде її. Вам залишиться тільки дати команду «Підключити», натиснувши на телефоні відповідну клавішу. На дисплеї телефону ви отримаєте підтвердження успішного підключення гарнітури, після чого зможете нею користуватися.