Як робити фінти на клавіатурі. обводи гравців.

Майстерність володіння м'ячем професійними гравцями досягає такого рівня, що «фінти» (різного роду обводи і трюки з м'ячем) стали невід'ємною частиною будь-якого футбольного матчу. Зрозуміло, перенести ефектні трюки в свої ігри захотіли і розробники футбольних симуляторів: однак, як і в реальному житті, зробити обвід не так просто.
Інструкція
1
Встановіть стандартну розкладку клавіатури. Наведені далі комбінації і прийоми зазначені тільки для встановлених за замовчуванням налаштувань управління. Якщо ж ви хочете адаптувати комбінації під себе, то просто запам'ятайте, які елементи на що міняєте при кастомазаціі.
2
В FIFA фінти зберігаються із серії в серію (10-12 роки). Однак в останніх версіях їх використання серйозно обмежене: так, є ряд іменних трюків, які можуть робити тільки конкретні гравці. Крім того - деякі прийоми можуть використовувати тільки гравці високого рівня.
3
Існує близько десятка стандартних фінтів. Рабона: C + A (м'яч під неударні ногою, рівень гравця - 5 зірок). Хибна рабона: C + A + S + «назад». Удавані удари: A + S, D + S. Обманні рухи ногами: Shift + вперед. Той же Shift в комбінації з поворотами вліво і вправо дозволяє спритно обійти противника. Головне ж простір для маневру надає цифрова клавіатура + Z + C + Shift. Там «приховано» більше 7 комбінацій залежно від нажтих клавіш.
4
В Pro Evolution Soccer 2012 фінти на клавіатурі спочатку не передбачені розкладкою управління. Для вирішення проблеми зайдіть в кореневу директорію гри і знайдіть там спецаільний лаунчер (.exe файл) з настройками.
5
У верхній панелі виберіть пункт «Управління». Налаштовуючи клавіатуру ви зіставляєте клавіші геймпада із зручними вам, однак за замовчуванням не встановлені 4 рядки, відповідні правий стик. Їх потрібно заповнити клавішами цифрової клавіатури: 2, 4, 6, 8 - вниз, вліво, вправо і вгору.
6
Запустіть гру і відкрийте настройки власного профілю. Усередині вас цікавить рядок «Особливі прийоми», в якій потрібно встановити значення «Попередньо встановлені 1» і вибрати «редагування». Відкриється невелике меню, в якому ви зможете встановлювати на певні комбінації кнопок певні фінти. Зверніть увагу на те, що за правий стик відповідатиме цифрова клавіатура.