Як зайти в мобільний магазин додатків Facebook.

Найбільша соціальна мережа Facebook оголосила про початок роботи власного магазину App Center. Перейшовши на його сторінку, відвідувачі зможуть купувати і завантажувати потрібні їм програми. У магазині пропонуються тільки програми, що мають безпосереднє відношення до соціальної мережі.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в Facebook.
Інструкція
1
Новий магазин пропонує програми для смартфонів і планшетів на базі операційних систем Android і iOS. У ньому користувачі зможуть знайти як платні програми, так і поширювані вільно. За попередніми оцінками, користувачі зможуть придбати близько 600 додатків.
2
Щоб зайти в магазин, ви повинні бути зареєстровані в соціальній мережі Facebook. Якщо ви вже зареєстровані, просто перейдіть на сторінку магазину, якщо ні, пройдіть процедуру реєстрації і увійдіть в свій аккаунт.
3
Увійшовши в акаунт, перейдіть на сторінку магазину. В її лівій частині знаходиться колонка з розділами магазину. Виберіть цікавий для вас розділ - наприклад, «Музика», «Розваги», «Новини», «Стиль життя», «Спорт» і т.д. Після вибору потрібного розділу з'явиться список доступних для завантаження програм. Поруч з їх назвами буде вказано і число користувачів, що вже встановили програму, що дозволяє судити про її популярності.
4
Слід зазначити, що при вході автоматично відкривається сторінка з додатками, що мають максимальну популярність. Вам також будуть доступні варіанти «Рекомендовано», «Набирають популярність», «Друзі». У першому випадку вказані програми, рекомендовані самої соціальною мережею. У другому розділі представлені програми, тільки набирають популярність. Нарешті, відкривши розділ «Друзі», ви зможете побачити, якими додатками вже користуються ваші друзі.
5
Оберіть вподобане вам додаток і клацніть його мишкою. Відкриється нова сторінка програми з її скріншотом: натиснувши на нього, ви познайомитеся з більш детальною інформацією про програму. Для перегортання сторінок в правій частині вікна є стрілка. У нижній частині сторінки, ліворуч, вказано, для яких платформ підходить даний додаток. Якщо додатком можна користуватися на комп'ютері, у верхній правій частині вікна буде кнопка «Відвідати« веб-сайт ».
6
В магазин можна заходити як з комп'ютера, так і з інших пристроїв - планшетників, смартфонів. Є можливість відправити вподобане додаток собі на планшет або смартфон, зайшовши в магазин з комп'ютера, для цього треба натиснути на кнопку Send to mobile в правому верхньому куті вікна обраної програми. Після цього з'явиться форма, в яку необхідно ввести номер телефону пристрою. На нього буде надіслане посилання для установки обраної програми.