Як підключитися до 4G.

Завдяки мережі 4G LTE і безроумінговой тарифікації у кожного з'являється можливість постійно бути на зв'язку навіть під час відряджень або подорожей. Бездротовий інтернет в сучасному світі являє собою невід'ємну частину бізнес-процесу в багатьох великих компаніях. У Росії послуги підключення до 4G надає інтернет-мережу Yota.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з модулем Mobile Yota WiMAX;
  • - usb-модем або роутер.
Інструкція
1
Придбайте ноутбук або стаціонарний комп'ютер з модулем Mobile Yota WiMAX, щоб скористатися 4G інтернетом. Також знадобиться usb-модем або набір, в який входить відразу роутер і модем. Все це можна отримати в будь-якому офісі продажів Yota або ж через агентство OSCompany, яке є офіційним представником компанії.
2
Зайдіть на сайт yota.ru для вибору тарифу і відповідного обладнання. Для цього можна скористатися спеціальним онлайн-помічником. Існують як бюджетні пристрої для модуляції даних (що не робить їх менш ефективними), так і більш технологічні і дорогі. 4G LTE модем є дуже простим в експлуатації: досить підключити його до USB-порту. Після цього відбудеться автоматичний запуск програми установки модему. Після цього потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації, і у вашому розпорядженні буде високошвидкісний і повністю безлімітний інтернет.
3
Виконайте перше підключення до Yota. Для цього потрібно вставити модем в комп'ютер і дочекатися його автоматичного підключення до мережі. Далі слід активувати модем в своєму особистому кабінеті на сайті yota.ru.
Зверніть увагу
Якщо одне з таких пристроїв, як ігрова приставка, телевізор, роутер і т.д., містить логотип Yota Ready, то воно повністю готове для підключення до даної системи. Досить підключити модем Yota One, і ви зможете без проблем приступити до використання мобільного інтернету 4G.
Корисна порада
У модему Yota є свої технічні вимоги до комп'ютера. Зокрема, необхідна наявність останньої версії операційної системи Windows. Якщо ви використовуєте Windows XP, то установка модему може не розпочатися автоматично. Необхідно зайти в папку «Мій комп'ютер» і запустити програму установки з диска Yota вручну. Далі за станом підключення модему можна стежити на сайті status.yota.ru.