Як уникнути пробок на дорозі.

Пробки на автомобільних дорогах - звичне явище для великих міст. Поїздка на машині через прикрі затримок в дорозі може перетворитися для вас на справжнє випробування.
Вам знадобиться
  • - попередній план руху.
Інструкція
1
Якщо ремонтні роботи, тривале будівництво муніципальних об'єктів або реконструкція доріг стали причиною виникнення пробки на вузькій вулиці з великою щільністю руху, змініть свій маршрут. Виїжджаючи на проблемну ділянку, прослухайте по радіо відомості про дорожню обстановку.
2
Слідкуйте за технічним станом транспортного засобу. Своєчасно усувайте несправності автомобіля, які здатні викликати затор на проїжджій частині і привести до непередбачуваних наслідків. Пріоритет у контролі встановіть за вузлами і механізмами машини, що впливають на безпеку руху (рульове управління, гальмівна система).
3
Тримайтеся на безпечній відстані від маршрутних таксі і будьте готові до їх раптовій зупинці. Об'їжджайте на малій швидкості ділянки скупчення громадського транспорту, що очікує пасажирів. Пропускайте лихачів, які не дотримуються правила дорожнього руху.
4
Якщо ви початківець або не знайома з містом водій, рухайтеся з максимальною обережністю. Складіть попередній план руху по необхідному маршруту, скориставшись атласами з докладними схемами проїзду по населеному пункту.
5
Відмовтеся від автомобіля. Пересядьте на велосипед або добирайтеся громадським транспортом. Якщо цей варіант вас не влаштовує, виберіть транспортний засіб, адаптоване до руху з пробками.
6
Поважайте учасників дорожнього руху. Не залишайте машину у вузькому місці. Виключіть тривалі розмови зі знайомими, проїжджаючими по зустрічній смузі.
7
Пам'ятайте, що машина з автоматичною коробкою передач при дорожніх заторах зажадає від водія набагато менше фізичних і моральних зусиль. Придбайте автомобіль з клімат-контролем і системою переходу на автономну циркуляцію повітря, яка виключить дихання вихлопними газами при русі в пробках.