Як зняти гелеві нігті в домашніх умовах. Як зняти нарощені нігті.

Отже, деякий час ви носили гелеві нігті, однак по видимим тільки вам причинами в один прекрасний момент все ж вирішили з ними распрощаться.Для того щоб зняти гелеві нігті і при цьому уникнути негативних наслідків найкраще відправитися в салон, тільки потрібно врахувати, що це процедура не безкоштовна. Спробуємо розібратися, чи можна правильно видалити нарощені нігті в домашніх умовах.

Дуже часто зустрічаються розповіді про те, що після зняття нарощених нігтів, свої нігті стають крихкими і ламкими, м'якими, починають розшаровуватися і уповільнюють свій природний ріст. Все це є результатом неправильного видалення гелевих нігтів, а також недотриманням простих правил догляду за власними нігтьовими пластинами.

Інструменти

Для того щоб позбутися від наявності гелю на нігтьової пластини знадобляться наступні інструменти: пилочка , щипчики і спеціальна пилка-полірувальник. При цьому пилочка не повинна бути металевою або скляною. Вибираємо наждачний пилку, а основа у неї повинна бути м'яка.

Прощайте, нігтики!

Приступаємо до видалення нарощеного нігтя. Для цих цілей використовуємо щипчики. Захоплюємо частина нігтя, який підлягає видаленню і різким рухом «відкушуємо» його. Позбавлятися від нігтя слід акуратно, щоб уникнути больових і неприємних відчуттів. Необхідно пам'ятати про те, що гель є твердою субстанцією і при необережному і необережному поводженні може тріснути, завдавши збитків натуральному нігтю. Тому нарощений ніготь до необхідної довжини найкраще довести за допомогою пілочкі.Ні в якому разі не смикайте, що не витягайте і не намагайтеся підняти гель з нігтьової пластини! Такі силові методи можуть бути згубними для ваших натуральних нігтів, які можуть тріснути або навіть лопнути від грубих і неправильних маніпуляцій.Ітак, ви позбулися довжини нарощених нігтів. Наступним етапом буде зняття, а, точніше спіл власне гелю з рідною нігтьової пластини. Обпилювати ніготь слід, охоплюючи його кінчик і бічні краю. Після обпилюють центральна частина нігтя. Головне не захопитися процесом. Для того щоб не пошкодити рідну нігтьову пластину, можна видалити гель не повністю, а залишити тонкий слой.После того, як процес спилювання гелю з нігтьових пластин можна вважати завершеним, приступайте до обробки залишилися шорсткостей і нерівностей за допомогою пилочки - полірувальника. Рухи слід здійснювати, переважно, тільки в одну сторону. Таким чином, вдасться уникнути нагрівання нігтьової пластини від процесів тренія.После позбавлення натуральних нігтьових пластин від нарощених матеріалів, ваші нігті як ніколи потребують пильної уваги і ретельного догляду. Злегка підігрійте масло, яке знаходиться у вас вдома, наприклад оливкова або соняшникова. Нанесіть тоненьким шаром на нігтьову пластину і легкими масажними рухами починайте його втирати. Можна попередньо придбати спеціальне маникюрное масло. Потім поліруємо нігтики шматочком замші або спеціально призначеного для цих цілей полірувальника, виконаного із замші. Дана маніпуляція проводиться для того, щоб попередити розшаровування нігтьової пластини і надати природний блеск.Не забуваємо користуватися живильними кремами для нігтів, робити компреси і ванночки. Користуватися зміцнюючими лаками, які не тільки допоможуть зміцнити структуру нігтя і активізувати процеси росту, але і будуть захищати нігтьову пластину від зовнішніх механічних поврежденій.Оказивается, що зняти гелеві нігті в домашніх умовах запросто можна самостійно. Якщо ви скористаєтеся даними рекомендаціями, то в результаті, ваші натуральні нігтики порадують вас здоровим блиском, доглянутим виглядом і, згодом, скорим зростом!

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kxAr13X6v4I
Гелеві нігті - це довговічне і міцне покриття, яке наноситься на нігтьову пластину. Технологія нарощування гелевих нігтів досить проста, а тому популярна. До того ж такі нігті дуже гарні і володіють природним блиском. Утруднення викликає тільки видалення гелю з нігтів.
Вам знадобиться
  • - щипці для нігтів;
  • - пилка абразивністю 100-150 грит;
  • - пилка-полірувальник.
Інструкція
1
Для того щоб зняти гель з нігтів в першу чергу зменшіть їх довжину. Для цього відріжте вільний край нігтя манікюрними щипчиками. Виконуйте процедуру дуже обережно, щоб не пошкодити натуральний ніготь і шкіру біля нього Адже застиглий гель досить твердий, а значить, легко може тріснути і викликати дефекти нігтьової пластини. Чи не зрізайте ніготь «під корінь», краще доведіть до потрібної довжини за допомогою пилки. Позбувшись від довжини, переходите до видалення штучного матеріалу.
2
Гель - досить міцний матеріал. На відміну від акрилу, який теж використовується при моделюванні нігтів, він не розчиняється в ацетоні, тому зняття гелю - більш тривала процедура. Візьміть пилку абразивністю 100-150 грит. Вона використовується для видалення штучного матеріалу. Потім починайте акуратно шар за шаром спилювати гелевий ніготь.
3
Щоб не пошкодити натуральну нігтьову пластинку, періодично видаляйте гелеву пил ватним диском або щіткою, а поверхня нігтя протирайте рідиною для зняття лаку. Гель і натуральний ніготь намокають по-різному, тому ви легко визначите, де межа нарощеного і натурального нігтя. Не думайте, що вам доведеться витратити на видалення гелю багато часу. Якщо пилка підібрана правильно, процедура займе не більше 20-30 хвилин.
4
Після того як ви знімете гель , нанесіть на нігті злегка підігріте масло і втирайте його масажними рухами. Використовувати можна як спеціальне маникюрное масло, так і соняшникова, оливкова, абрикосове. Після масажу пополіруйте нігті замшевим полірувальником.
5
Професіонали використовують засіб для зняття штучних нігтів Artificial Nail Remover. Воно видаляє всі штучні покриття, містить протигрибковий компонент і має приємний запах. Тому якщо є можливість, скористайтеся ним, а при необхідності видаліть залишки гелю пилянням.