Як перебороти в собі страх.

Страх в сучасному світі різноманітний і багатоликий. Фахівці склали класифікацію, яка налічує близько сотні різновидів, адже кожна людина переживає страх по-своєму. Навіть у кожного народу є свої специфічні страхи. Однак, наймудріші з людей намагаються долати страх і боротися з ним, вчаться жити вільно.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч методик, які допомагають боротися з цим найвищою мірою неприємним почуттям. І якщо ви розумієте, що вас воно долає перед польотом, водінням автомобіля (та хіба мало перед чим?), Не біжіть відразу до психотерапевта. Можливо, вам вдасться впоратися зі страхом самостійно.
2
Для того, щоб подолати страх, ви можете скласти список ваших найбільш значущих минулих перемог над різними побоюваннями і страхами, а потім можете вибрати з них парочку і спробувати пережити заново цей стан впевненості в собі і безстрашності.
3
Також психологи рекомендують згадувати приклади хоробрості людей, які більше за інших захоплюють вас. Необхідно постаратися вжитися в їх образ, "перейнятися" ситуацією - це допоможе подолати страх.
4
Ще ви можете уявити собі , як повели б себе в цій ситуації не ви, а якийсь інший, безстрашний і впевнений чоловік (це додає якусь свободу, вважають фахівці). Потім ви повинні розслабитися і представляти собі , що відбувається доти, поки картинка не стане ясною і найбільш реальною, а почуття сміливості - виразним. Такі уявні репетиції здатні зробити вашу поведінку трохи впевненіше, вони допоможуть і на практиці долати страх.