Коли виник Міжнародний день сім'ї.

Генеральна Асамблея ООН 20 вересня 1993 прийняла рішення про введення нового свята в календар. Згідно прийнятої резолюції, 15 травня названо Міжнародним днем сім'ї. Це свято відзначають у багатьох країнах, у тому числі і в Росії.
Сім'я - це місце, де людина отримує свій перший життєвий досвід і знання, формується і розвивається як особистість, вчиться жити в суспільстві. На сьогоднішній день в Росії проблема сім'ї стоїть дуже гостро, оскільки відсоток розлучень досить високий. Розлучаючись, молоді батьки часом не розуміють всієї серйозності становища, а адже розставання близьких людей може спровокувати душевну травму дитини. До того ж в Росії велика кількість неблагополучних сімей. Щоб звернути увагу людей на проблеми деяких подружніх пар, ООН ввів Міжнародний день сім'ї. Ще в 1989 році була висунута ідея заснувати свято, присвячене найважливішому суспільного інституту, але остаточне рішення було прийнято в 1993 році. У Росії це свято відзначається з 1995 року. В цей день люди організують різні конференції, акції, концерти, які присвячені сімейним цінностям. Великі компанії-організатори намагаються підтримати неблагополучні родини, тобто кошти, зібрані під час концертів, передаються соціальним органам, які згодом виплачують допомоги нужденним людям. 15 травня громадянам Росії, які мають які-небудь заслуги у вихованні дітей та формуванні сім'ї, вручається орден «Батьківська слава». Крім ордена, одному з батьків або усиновлювачів виплачується разова грошова допомога, сума якого дорівнює 50000 рублів. Якщо у вас є сім'я, проведіть цей день з нею. Сходіть всі разом на концерт або в кінотеатр, поїдьте на природу, відвідаєте старше покоління. Постарайтеся присвятити себе рідним і близьким людям. Це день не завжди випадає на вихідні. Тому, якщо у вас не вийшло відзначити свято так, як ви задумали, не турбуйтеся, адже 8 липня в День сім'ї, вірності і любові можна надолужити згаяне.
У 1993 році Генеральна Асамблея ООН заснувала 15 травня Міжнародний день сім'ї. Головною метою цього свята є привернення уваги громадськості різних країн до виникаючих в сім'ях проблемам. Провести Міжнародний день сім'ї найкраще в оточенні своїх рідних.
Вам знадобиться
  • - закуски;
  • - невеликі подарунки;
  • - квіти;
  • - інтернет;
  • - пластикова карта.
Інструкція
1
Зробіть так, щоб з самого ранку в будинку була приємна святкова атмосфера. Це свято поки мало хто відзначає. Привчайте своїх дітей з самого маленького віку піклуватися про близьких людей. Напередодні заготуйте невеликі сувеніри для кожного члена родини. Вранці сходіть за квітами для бабусі.
2
Для домашнього свята найкраще підійде ситна бабусина кухня. Зробіть традицією готуватися до торжества загальними силами: нехай найменші члени родини активно допомагають вам. Довірте їм розподіл місць за столом, розкладання серветок, ліплення домашнього печива та інші завдання, що відповідають їм за віком.
3
За допомогою музичного фону додатково створіть святкову атмосферу. Щоб не засиджуватися за столом, організуйте танці, зібравши всіх членів сім'ї. Якщо комусь важко танцювати, роздрукуйте тексти пісень, вручите їх сидячим родичам. Таким чином, вийде ціле музичне сімейне уявлення.
4
Дістаньте з антресолей настільні ігри. Зараз, коли за столом зібралася вся родина, саме час влаштувати справжнє змагання. Придумайте навіть спеціальні номінації, які будуть вручені за результатами ігор. Наприклад, «Самому хитрому гравцеві», «Самому принциповому гравцеві» та пр. В деяких розвагах діти не завжди можуть брати участь нарівні з дорослими. Обов'язково врахуйте це, допомагайте малятам або підберіть більш легкі гри.
5
З самого раннього віку треба привчати дітей піклуватися про інших. Провести Міжнародний день сім'ї з сенсом ви можете, якщо візьмете участь у якій-небудь благодійної кампанії. На жаль, не у всіх є повноцінна сім'я, але кожна людина може скрасити життя іншої, проявивши трохи уваги. Сьогодні існує велика кількість благодійних акцій. Ви можете вибрати будь-яку, яка припаде вам до душі. Наприклад, передати непотрібні речі та іграшки в дитячий будинок, перерахувати гроші або стати кому-небудь іншому по листуванню.