Як знайти сайт на mail.ru.

Відомий і знаменитий російський портал mail.ru завоював свою популярність не тільки наявністю власної електронної пошти та соціальної мережі, а й розвиненою пошукової системи. Саме завдяки цій функції на mail.ru можна не тільки знайти потрібний користувачеві сайт, але і проаналізувати його.
Інструкція
1
Зайдіть в інтернет через будь-який з браузерів - Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari або будь-який інший. У верхній частині вікна програми знайдіть рядок пошуку веб-сайту і введіть в неї URL-адресу mail.ru. Той же самий адресу можна ввести і в пошуковому рядку використовуваного вами браузера. Тільки у другому випадку додатково клікніть по іконці офіційного сайту mail.ru.
2
Після того як відкриється портал mail.ru ви побачите його інтерфейс, виконаний у біло-синіх тонах. У верхній центральній частині головної сторінки знайдіть пошуковий рядок mail.ru. На початку цього рядка повинен знаходитися миготливий курсор. Якщо ви його не виявите, клікніть один раз на поле пошукового запиту, і він з'явиться. При необхідності переведіть використовуваний мову з російської на англійську. Прапорець RU в нижній правій частині вашого екрану повинен змінитися на ENG.
3
В пошуковий рядок mail.ru введіть назву або адресу сайту, який необхідно знайти. Після підтвердження введення натисненням кнопки Enter ви побачите список топових сайтів за своїм запитом. Офіційний сайт найчастіше буде розташований на першій позиції списку. Якщо ви вводите назву сайту в довільному порядку, то його офіційний ресурс може виявитися і не першим у списку.
4
Необхідну інформацію для аналізу знайденого сайту можна отримати за допомогою служби top.mail.ru. Для цього просто знайдіть її за допомогою зазначеного веб-адреси і у верхній центральній пошукової терміні введіть URL-адресу або назву сайту. Ту ж саму інформацію можна отримати, клікнувши по спеціальних іконка, розташованим на кожному сайті, що має рейтинг в порталі mail.ru.
5
Не забувайте, що портал mail.ru має свою специфіку сортування сайтів при видачі результатів пошукового запиту. Тому можливості пошуку необхідного веб-ресурсу mail.ru дещо скромніші, ніж більш відомих і популярних Яндекса і Google.