Як намотувати бинти на руки. Як правильно забинтувати руку при порізі.

Різні травми і порізи на руках зустрічаються досить часто, і в таких випадках завжди потрібно надавати своєчасну першу допомогу постраждалому - накласти пов'язку. Навчитися перев'язувати рани руки не так складно, і надалі ви зможете в непередбачених обставинах робити перев'язки як собі, так і іншим. Для накладення пов'язки на пошкоджену кінцівку вам будуть потрібні марлеві бинти, стерильні серветки, а також трикутні косинки і еластичні бинти. Різні матеріали для перев'язок використовуються по-різному.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте стерильну прокладку або серветку, підберіть прокладку такого розміру, щоб вона повністю покривала рану. Наклавши прокладку, щільно обмотайте її бинтом по спіралі, а потім зав'яжіть кінці бинта вузлом.
2
Не затягуйте бинт занадто сильно - не бороніть нормальному кровообігу. Використовуйте тільки сухий марлевий бинт - мокрий бинт при висиханні зменшується в розмірах і стягує рану.
3
У всіх випадках бинтування руки завжди залишайте відкритими пальці, щоб відстежувати стан кінцівки. Якщо рука забинтована правильно, пальці не синіють, чи не німіють і не втрачають рухливості.
4
Щоб накласти на рану пов'язку стерильним бинтом, накладіть його від основи пальця до основи долоні з протилежного боку. Обмотайте кілька разів руку по цій траєкторії, а потім оберніть кілька разів підставу пальця кінцем бинта, при необхідності піднімаючи витки вгору, а потім знову опускаючи вниз.
5
За тильній стороні долоні простягніть бинт і обмотайте його пару раз навколо зап'ястя, після чого зачепите бинт за палець і обв'яжіть навколо зап'ястя.
6
Також ви можете використовувати еластичний компресійний бинт. Його потрібно накладати на підняту руку, по діагоналі намотуючи на зовнішню сторону руки , починаючи з зап'ястя. Обмотавши бинтом долоню, знову поверніться і зробіть кілька витків навколо зап'ястя. Такий спосіб бинтування називається «вісімкою».
7
Після того, як ви зробили вищеописані дії, зробіть два-три витка бинтом від зап'ястя по руці, і закріпіть бинт англійською булавкою або кліпсою.
Зверніть увагу
Як правильно намотувати бинти. Для початку, що таке "боксерський бинт" - це спеціальна смужка тканини, які боксери, та й не тільки вони, а й спортсмени з інших єдиноборств, використовують для того, щоб запобігти всілякі травми куркулів, пальців і зап'ясть. Існують 2 найбільш популярних способу намотування бинтів на руки
Корисна порада
Ці бинти сміливо можна рекомендувати досвідченим спортсменам і новачкам т.к. порушити кровопостачання ними практично нереально, а при правильному бинтовании фіксація не гірше, ніж еластичними бинтами. Як намотувати боксерські бинти? Існує декілька способів намотування боксерських бинтів вони залежать і від довжини бинтів, і від майбутньої тренування, і від особистих переваг боксера і тренера.