Як імпортувати RSS. встановити стрічку новин спорту.

Додавання на свій сайт стрічки новин в RSS-форматі може помітно збільшити кількість відвідувачів. А ті, хто і так регулярно заглядає на ваш ресурс, будуть раді збільшенню кількість корисної та цікавої інформації зі сторонніх джерел.
Вам знадобиться
  • - базові знання HTML; - Браузер; - Текстовий редактор.
Інструкція
1
Знайдіть сайти тематики подібної з вашим ресурсом, на яких є регулярно оновлювані стрічки новин в RSS-форматі, і збережіть посилання на RSS ресурсів в текстовий документ.
2
Відкрийте в браузері сайт www.rss-script.ru. У верхній частині сторінки знайдіть текстове поле «URL RSS - каналу», в яке потрібно ввести адресу одного зі збережених раніше в текстовому документі RSS-фідів. Якщо ви плануєте виводити стрічку новин з різних джерел в одній колонці, клікніть на посилання «Додати» під текстовим полем і введіть адреси всіх збережених стрічок.
3
Перевірте правильність введеної інформації і налаштувань RSS-стрічки і натисніть кнопку «Читати/отримати код».
4
У нижній частині відкрилася сторінки з новинами з обраної вами новинної стрічки виведеться код java-скрипта, який потрібно вставити в ваш сайт. Після вставки можна налаштувати CSS-стилі відображення новин на свій смак.
Зверніть увагу
Зазвичай російськомовні сайти використовують кодування "windows-1251". Тому на ресурсах з кодуванням "utf-8" імпортовані RSS-фіди можуть відображатися неправильно.