Як навчитися швидко друкувати.

У наш час навик швидкого використання клавіатури необхідний не тільки журналістам або секретарям, а всім, хто працює на комп'ютері. Висока швидкість друку дозволяє сильно заощадити час і робить спілкування в інтернеті швидким і зручним. Навчитися швидкому друкування на клавіатурі може кожен. Все що вам потрібно - дотримуватися наступної інструкції.
Інструкція
1
Для початку необхідно навчитися друкувати, використовуючи всі десять пальців. Якщо ви будете друкувати двома-трьома пальцями - то, як мінімум швидкість друку впаде у декілька разів, а як максимум ви можете отримати захворювання суглобів.
2
Другий крок до швидкого набору тексту - навчитися сліпому методу друку. Існує безліч тренажерів, які можуть допомогти вам вирішити цю задачу (наприклад, програми «Соло на клавіатурі», «Time Speed» або «Всі 10»). Але пам'ятайте про те, що, скачавши і встановивши програму, ви не навчитеся швидко друкувати. Тільки в результаті постійних тренувань ви зможете придбати високу швидкість набору тексту.
3
Далі необхідно закріпити отримані навички. Кращий варіант - щоденник, в якому щодня ви будете набивати не менше сторінки тексту. Також ви можете почати активно спілкуватися в програмі ICQ або на популярних форумах і чатах. На цьому етапі не женіться за швидкістю, головне - відчути легкість при наборі. Як тільки ви відчуєте це, можна переходити до швидкості.
4
Почніть набирати невеликі і прості тексти на час. З кожним разом ви повинні зменшувати час, які затрачається на набір тексту. Через деякий час ускладніть і подовжите тексти. Якщо ви не хочете самостійно складати тексти, то спробуйте брати участь в різних віртуальних конкурсах на швидкість друку.
Зверніть увагу
Звичайною швидкістю друку для людини вважається 150-200 символів на хвилину, 250-300 - хорошою. Якщо ви друкуєте більше 300 символів в хвилину - це означає, що ви вдало впоралися з усіма перерахованими вище кроками.