Як одягнути собаку.

Незважаючи на те, що собака від природи має більш-менш, в залежності від породи, густий і теплою шерстю, в холодні сезони і в погану погоду собаку потрібно додатково одягати на прогулянку. Непромокальний комбінезон і черевики допоможуть зберегти собаку в чистоті під час весняної та осінньої сльоти, а теплий комбінезон допоможе собаці підтримати тепло в зимові морози. Сьогодні одяг для собак несе в собі не тільки практичний, але й естетичний зміст - особливо, коли мова йде про невеликі і декоративних породах. Найчастіше власники наряджають своїх вихованців просто для краси, для виставок і прогулянок. Декоративна одяг відрізняється від практичною, і в цій статті ми розповімо, як правильно одягати собаку .
Інструкція
1
Одяг для собаки необхідно підбирати різну для кожного сезону. У гардеробі кожної собаки обов'язково повинен бути зручний і непромокальний комбінезон, що закриває повністю спину, живіт і лапи.
2
Краще мати в наявності як простий комбінезон, що захищає собаку від бруду, дощу і вітру, так і утеплений, для зимових морозів. Утеплені комбінезони особливо актуальні для короткошерстих собак, які не мають густого підшерстя.
3
Вибираючи комбінезон, зверніть увагу на якість і міцність швів, а також на його покрій. Комбінезон має бути зручним, собака повинна в ньому вільно рухатися, а також він не повинен перешкоджати відправленню природних потреб собаки. Також матеріал, з якого зшитий комбінезон, повинен витримувати часте прання - комбінезон вам доведеться прати після кожної прогулянки.
4
Для теплої пори року більшості собак не потрібно одяг, але декоративних собак господарі часто наряджають в легені комбінезони та костюми для краси.
5
Одягати собаку в демісезонний період дуже важливо, якщо ви хочете зберегти її здоров'я, запобігти застуди, різноманітні запалення та інші захворювання.
6
Для зовсім маленького цуценяти, який постійно зростає, не має сенсу купувати одяг у магазині - це затратно, і щеня буде виростати з кожної нової речі через місяць після її покупки. Для цуценят одяг виготовляйте самостійно - це не так складно.
7
Не забувайте і про взуття для собак - черевики захищають лапи собак від реагентів, снігу та бруду, а також від сміття і гострих предметів, які лежать на землі і можуть їх поранити. Взуття для собаки можна купити в магазині, а можна виготовити самостійно.
8
Привчати собаку до взуття і одягу потрібно з перших місяців життя - так ви позбавите себе від подальших проблем, викликаних небажанням собаки одягатися на прогулянку. Починайте привчати собаку до взуття з тонких і м'яких черевик, які не будуть стискувати її руху. Через деякий час собака звикне до одягу і взуття, і не буде помічати її на себе.