Як одягатися в Тайланд. Як одягнутися для поїздки в тайланд.

Плануючи недовгу поїздку в Таїланд, жарку країну з тропічним кліматом, багато хто замислюється - що ж з одягу взяти з собою, щоб відчувати себе комфортно в незвичному кліматі цієї екзотичної країни? Щоб отримати максимум задоволення від поїздки, одягатися в Таїланд потрібно, враховуючи особливості місцевого клімату.
Інструкція
1
Тайське сонце дуже спекотне і палюче, тому, якщо ваша шкіра ще не засмагла, щоб не обгоріти в перші ж дні екскурсії і не зіпсувати собі всю поїздку, необхідно брати одяг з натуральних тканин з довгими рукавами.
2
Одягатися в Таїланді краще в бавовна і льон світлих тонів, які не "парять» і відштовхують спекотні промені сонця. Візьміть з собою пару світлих бавовняних футболок з довгими рукавами і пару - з короткими, а також пару майок. Одяг доведеться міняти раз або два в добу, так як в такій спеці ви весь час будете мокрими.
3
До футболкам найзручнішою одягом будуть шорти світлих тонів. Їх теж можна взяти двоє чи троє. Жінкам можна взяти спідницю або плаття. Для відпочинку на пляжі жінкам достатньо мати один-два купальника і парео, чоловікам - пару плавок.
4
Звичайно ж, не забудьте про захист голови від сонця. Обов'язково візьміть з собою кепку, бандану або панаму - що більше вам подобається і підходить до вашого одягу. Сонцезахисні окуляри в Таїланді просто необхідні, причому з високим ступенем захисту від сонця. Пляжну сумку брати не обов'язково - ви можете купити її і в Таїланді - буде привід придбати річ на пам'ять про екзотичну країну.
5
Із взуття у вас повинні бути шльопанці, босоніжки або сандалі на низькому ходу, а також зручні кросівки для походів в гори. Жінки можуть взяти одну пару босоніжок на середньому підборі для вечірнього відпочинку в кафе або клубі.
6
І про засоби, без якої в Таїланді просто не обійтися - сонцезахисний крем з високим ступенем захисту та вологі серветки, які допоможуть вам швидко освіжити обличчя в умовах жаркого клімату. А інше - на ваш розсуд. Що стосується сумки для речей, то зручним і практичним для цих цілей є туристичний рюкзак.
Самостійна поїздка в Таїланд сьогодні вже не здається російському туристові такої неймовірної ідеєю, як ще кілька років тому. Проте, при її плануванні слід врахувати ряд важливих моментів.
Королівство Таїланд сьогодні набагато ближче росіянам, ніж кілька років тому. Тому спланувати і здійснити самостійну поїздку в цю екзотичну країну можна і самостійно.

Планування перельоту

Одним з ключових кроків, які необхідно зробити в процесі планування самостійної поїздки в Таїланд, є вибір відповідного авіаквитка. Така значимість цього кроку обумовлена в першу чергу тим, що для більшої частини Росії Таїланд все ж знаходиться досить далеко, тому переліт туди буде достатньо тривалим. Це, в свою чергу, обумовлює, по-перше, меншу частоту рейсів в цю країну в порівнянні, наприклад, з європейськими напрямками, а по-друге, відносну дорожнечу білетов.Поетому подбати про їх придбання слід заздалегідь, використовуючи одну з популярних систем пошуку авіаквитків, наприклад, www.skyscanner.ru або www.aviasales.ru. Оскільки мова йде про самостійну поїздці, слід орієнтуватися на регулярні рейси, а тут, в свою чергу, необхідно враховувати сезонність. Так, з багатьох великих російських міст перевізники здійснюють рейси тільки в так званий «сезон», тобто з жовтня по травень. Зате в цей період полетіти в Таїланд можна не тільки з Москви чи Санкт-Петербурга, а й з ряду інших міст - Красноярська, Новосибірська, Іркутська та інших. Основними пунктами призначення в Таїланді, куди здійснюються прямі рейси з Росії, є Бангкок і Пхукет.

Вибір готелю

Вибір готелю в Таїланді - заняття для терплячих, оскільки в цій країні, особливо в популярних туристичних місцях, гостям пропонується вибір з безлічі місць для ночівлі та комфортного відпочинку. Разом з тим, слід враховувати, що Таїланд - це країна з абсолютно іншим менталітетом порівняно з Росією, тому якісь особливості організації відпочинку, повністю звичні для тайців, можуть здатися вам несподіваними. Щоб уникнути неприємних сюрпризів корисно ознайомитися з відгуками постояльців, які вже зупинялися в обраному вами готелі. Зробити це можна за допомогою однієї з популярних систем бронювання готелів, наприклад, booking.com або hotels.com. А після того, як ви визначилися з вибором, тут же можна і здійснити бронювання. При цьому оплата обраного номера може здійснюватися як в момент бронювання шляхом списання коштів з вашої кредитної картки, так і пізніше, в момент заселення. Зверніть на це умова особливу увагу, щоб не опинитися в неприємній ситуації. Крім того, після здійснення бронювання варто роздрукувати підтвердження, яке згодиться вам при заселенні в готель.

Порядок в'їзду в країну

Однією з причин зростаючої популярності Таїланду як місця відпочинку є безвізовий режим в'їзду в цю країну. Це, втім, стосується тільки туристичних поїздок тривалістю не більше 30 днів, тому, якщо ви плануєте більш тривалий відпочинок, вивчіть питання візового режиму Таїланду докладніше з урахуванням особливостей вашої поїздки. Якщо ж ваш візит в королівство Таїланд вкладається в ці часові рамки, вам залишається тільки спланувати зміст свого відпочинку: віддасте ви перевагу розслабленому купанню на найчистіших пляжах або зупиніть свій вибір на відвідуванні цікавих пам'яток, цей відпочинок в будь-якому випадку буде незабутнім.