Як зробити мережу з доменом.

Люди, яким доводиться працювати з декількома комп'ютерами, нерідко бажають об'єднати їх в єдину мережу. Для здійснення цього важливо знати про те, що являє собою доменна мережу, і як її краще побудувати.
Вам знадобиться
  • - кілька комп'ютерів;
  • - телефонний дріт або бездротові пристрої для зв'язку;
  • - мережевий провайдер.
Інструкція
1
Виберіть тип мережі, яку ви хочете створити. Локальна мережа зазвичай невелика і складається з декількох розташованих поруч комп'ютерів. Велика ж доменна мережа може об'єднувати клієнтів, які знаходяться за сотні кілометрів один від одного.
2
Присвойте домену ім'я. У назв є особлива структура. Найголовнішим є кореневої домен або домен верхнього (першого) рівня, що визначає місце розташування сервера, а також рід занять компанії. Наприклад, домен ru показує місце розташування в Росії, com - частіше закордонні організації, що працюють на комерційних умовах. Доменні імена другого рівня відділяються від головного точкою і позначають найчастіше назва компанії, якій належить сайт. Наприклад, в доменному імені wikipedia.org слово wikipedia являє собою домен другого рівня. Нарешті, домен третього рівня показує частину або відділ певної компанії, приміром ru.wikipedia.org.
3
Зареєструйте домен. Зробити це можна, звернувшись до власників домену верхнього рівня, які продають в інтернеті різноманітні імена домену від другого рівня і нижче. Вони вироблять реєстрацію одного сайту або відразу цілої мережі, виконають контроль безпеки і за певну плату нададуть свій сервер для зберігання вашої інформації на термін до року. Важливо звертати увагу на термін існування сервера та відгуки клієнтів про власників обраного вами домену.
4
З'єднайте всі комп'ютери доменної мережі підходящим способом. Зробити це можна за допомогою простого кабелю, телефонного дроту, супутникового зв'язку або бездротових пристроїв. У сервері домена за роботу системи і зв'язок між учасниками відповідає служба Active Directory. Також тут вам буде надано доступ до адміністрування і загальному контролю безпеки. Вкажіть настройки мережі, які будуть передані вашим провайдером - IP, маску, шлюз і DNS адреси.