Як включити камеру співрозмовника.

Додаток Skype є дуже зручним для голосового та відеозв'язку, яка здійснюється за допомогою веб-камер обох співрозмовників. Однак іноді співрозмовник з яких-небудь причин відмовляється включати камеру або зовсім знаходиться оффлайн. Є різні рішення, що дозволяють включити її самостійно.
Інструкція
1
Не попадайтеся на виверти шахраїв, що пропонують в інтернеті різні доповнення для Skype, що дозволяють, за словами розробників, таємно включити камеру співрозмовника. Ця функція в додатку відсутній, і ви піддаєте свій аккаунт ризику бути зламаним.
2
Спробуйте попросити співрозмовника включити веб-камеру під час розмови з ним через Skype. Деякі користувачі просто не знають, як це зробити. Щоб на початку бесіди камера включилася самостійно, необхідно встановити зв'язок, вибравши в головному меню команду «Відеодзвінок». Якщо ж співрозмовник виконав звичайний дзвінок, то порадьте йому клікнути по значку з закресленою камерою в головному вікні. Це дозволить задіяти відео з його пристрою.
3
Скористайтеся спеціальними радами, щоб підключитися до домашнього комп'ютера співрозмовника віддалено, навіть якщо в даний момент він знаходиться оффлайн, і побачити картинку, що відображається його веб-камерою. Однак для цього необхідно мати доступ до комп'ютера співрозмовника (наприклад, коли ви опинитеся в одного будинку), мати в Skype два аккаунта (особистий та іншого користувача), а також переконатися, що на обох комп'ютерах камери функціонують належним чином.
4
Встановіть наступні настройки в акаунті співрозмовника. На вкладці «Безпека» включите функцію прийняття дзвінків і повідомлень тільки від людей із записника. На вкладці «Дзвінки» задіюйте автоматичний відповідь на вхідні дзвінки. Зайдіть в «Налаштування відео» і клікніть «Включити відео», а також «Починати відеотрансляцію автоматично». Напроти пункту «Автоматично приймати відео» вкажіть «Ні від кого». У меню «Налаштування аудіо» вимкніть сигнал вхідного дзвінка.
5
Переконайтеся, що у співрозмовника включена функція автоматичного запуску Skype з операційною системою. Тепер ви зможете дзвонити йому зі свого комп'ютера в будь-який час і спостерігати зображення з домашньою веб-камери.