Як знайти готель в Ізраїлі.

Вирушаючи на відпочинок в Ізраїль, ви неодмінно задумаєтеся про пошук готелю. Багато в чому саме правильний вибір допоможе вам провести відпустку з потрібним рівнем комфорту і розваг.
Інструкція
1
Готелів в Ізраїлі небагато - всього близько 150 на всю країну, багато хто з них невеликі, на 50-60 номерів. Щороку, особливо в центрі країни, з'являються нові апарат-готелі і готелі-бутики. Якщо ви віддаєте перевагу більш романтичний і спокійних відпочинок - вибирайте невеликі кантрі-готелі (в Ізраїлі вони називаються Циммер). Це невеликі будиночки з привітними господарями, що розташувалися далеко від галасливих міст.
2
Відразу уточніть, чи потрібен вам басейн, оскільки багато готелів центру країни ними не обладнані або обладнані лише відкритими водоймами. Лише готелі Ейлата і Мертвого моря практично всі оснащені басейнами, причому підігріваються в зимовий час.
3
Практично у всіх готелях Ізраїлю надається кошерне харчування, тому ви не побачите на столі свинину, морепродукти, деякі види риби, а молочний та м'ясний стіл повністю розділені. Якщо ж вам потрібен окремий стіл, відразу дізнайтеся про таку можливість у туроператора або на сайті готелю.
4
Всі пляжі в Ізраїлі громадські, немає приватних закритих територій. Кожен гість країни може пройти на будь пляж і відпочивати на ньому, оплативши вартість лежака, парасольки і т.д. При цьому пляжі Тель-Авіва і Нетанії муніципальні, тобто навіть якщо готель знаходиться на першій лінії, жителі цього готелю все одно оплачують користування парасольками і лежаками.
5
Подумайте, який відпочинок вам більше до душі. Якщо ви любите спокійний відпочинок на морі з екскурсіями для дітей - найкраще знайти готель в Нетанії або Ейлаті. Для молоді більше підійде Тель-Авів - місто, яке ніколи не спить. Тут безліч дискотек, нічних клубів, магазинів і бутиків, в багатьох готелях є безкоштовний Wi-Fi.
6
Якщо ви плануєте розслаблення і лікування, вибирайте готелі Мертвого моря, тут можна прийняти морські ванни, робити косметичні процедури. У всіх готелях є комплекси СПА та свої пляжі, деякі готелі обладнані для людей з обмеженими можливостями.
7
Щоб оглянути всі історичні місця, знайдіть хороший готель в Єрусалимі. Тут є як найдешевші двозіркові готелі, так і готелі найвищого рівня, гідні президентів і королів.
Зверніть увагу
Вибираючи готель в Ізраїлі, пам'ятайте, що в цій країні немає офіційної градації по класах або зіркам. Те вказівку «зірковості», яке ви зустрінете в путівнику або на сайті - лише умовна класифікація, встановлена туроператором на підставі особистого знайомства з готелем, стан номерів, розташуванні і надаваних послуг.