Як забарвити темне волосся.

Експериментувати з кольором волосся жінки навчилися вже досить давно. Змінивши колір волосся, можна кардинально змінити свій імідж і образ в цілому. Найпростіше провести забарвлення волосся в салоні, особливо якщо ваші волосся темні, а ви хочете їх освітлити або повністю поміняти відтінок. Але це можна зробити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для початку виберіть колір. Пам'ятайте, що в тому випадку, якщо ви хочете пофарбувати темні волосся , ви зможете домогтися лише додання волоссю деякого відтінку. Якщо ж ви хочете кардинально змінити колір волосся, темні волосся спочатку необхідно буде знебарвити.
2
Всього існує кілька видів фарбування: - Посвітління припускає легке зміна тону волосся на один або декілька тонів. Волосся стає світліше. Зазвичай після освітлення колір виходить досить естественний.- При знебарвленні відбувається повне руйнування пігменту у волоссі. Це вища стадія освітлювання, волосся повністю втрачають цвет.- При забарвленні волосся набувають новий колір, інтенсивність якого залежатиме від натурального кольору волосся.- Мелірування та колорування припускають фарбування деяких пасом світлим або різнокольоровими оттенкамі.Ітак, виберіть той вид фарбування, який вам необхідний. Якщо ви хочете перетворити темні волосся в червоні, то спочатку вам доведеться їх освітлити.
3
Підберіть фарбу, відповідну вашому типу волосся. Вибір засобу для фарбування залежить від структури та натурального кольору вашого волосся. У тому випадку, якщо ваші волосся слабкі і тонкі, вам підійде фарба з відновлюючий ефект.
4
Перш ніж проводити фарбування волосся, протестуйте на невеликому непомітному ділянці шкіри барвник - чи не викличе він алергічної реакції.
5
Перед фарбуванням шкіру на лобі, на шиї у лінії росту волосся і скрізь, де може випадково потрапити барвник, змастити жирним кремом. Це необхідно, щоб потрапила фарба не офарбила шкіру і не викликала роздратування. При фарбуванні обов'язково використовуйте рукавички - шкіра рук може сильно забарвитися, руки ви після цього ще довго нічим не відмиєте, крім того, фарба може викликати сильне роздратування при такому великому та тривалому контакті з шкірою.
6
Переконайтеся, що всі інструменти для фарбування абсолютно чисті - будь-яке забруднення може викликати окислительную реакцію. Ні в якому разі не використовуйте металеві інструменти - фарба окислит їх. Використовуйте керамічні, скляні або пластикові інструменти.
7
Швидко і рівномірно розподіліть фарбу по волоссю. Профарбовують дуже ретельно, особливо якщо ви освітлює темні волосся .
8
Дотримуйтесь час витримки фарби, вказане в інструкції. Після того, як пройде необхідний час, змийте фарбу. Якщо в набір входили ще якісь додаткові кошти, то скористайтеся ними.