Як допомогти дитині при закачуванні в транспорті.

Вестибулярний апарат повністю розвивається приблизно до 7-8 років, тому в ранньому віці дитини може заколисувати в транспорті. Зазвичай це проявляється нудотою, запамороченням і блювотою. Такий стан можна не тільки полегшити, але й запобігти напад.
Вам знадобиться
  • - негазована вода;
  • - таблетки від захитування;
  • - карамельки або жуйка;
  • - акупунктурний браслет.
Інструкція
1
Не годуйте дитину безпосередньо перед поїздкою в транспорті. Найкраще перекусити за 40 хвилин до подорожі. Не давайте маляті жирну, смажену і гостру їжу, виключіть та солодощі. Якщо це обід, то можна подати суп, на друге що-небудь на пару. Не залишайте чадо голодним, адже це теж може спровокувати напад нудоти і блювоти.
2
Садіть дитини по ходу руху. Якщо є можливість, злегка опустіть спинку сидіння, але не до положення лежачи. Акуратно пристебніть ремінь безпеки - він не повинен надто здавлювати область живота.
3
Періодично робіть в дорозі зупинки по 5-10 хвилин. Також стежте і за тим, щоб у салоні не було надто душно. Приберіть ароматизатор повітря, адже нудотний запах може погіршити стан малюка.
4
При нападах нудоти і запаморочення попросіть дитину подихати глибоко ротом. Не завадить і нетривала зупинка, якщо це можливо. Також дайте малюкові попити негазовану і несолодке воду.
5
Перед поїздкою дайте дитині таблетку від заколисування. Уважно прочитайте інструкцію із застосування, а при необхідності проконсультуйтеся з педіатром. По дорозі пригощайте малюка не надто солодкими карамельками, м'ятними льодяниками або дайте пожувати жуйку. З натуральних засобів також підійде настій імбиру.
6
Купуйте дитині акупунктурний браслет, який слід надягати на зап'ясті. Звичайне його продають в аптеках. Допомагає зняти неприємні відчуття і масаж. Подушечкою вказівного пальця помасажуйте точку, яка розташовується прямо під мочкою вуха.
7
Якщо ваша дитина вкрай погано переносить тривалі поїздки, по можливості не здійснюйте їх. З віком все нормалізується, і ви встигнете показати малюкові найкрасивіші місця на планеті. Не варто мучити малюка!