Як намалювати троянду на нігтях. Малюнки на нігтях троянди.

Малюнки на нігтях в наш час - уже давно не новина. Особливо популярні малюнки-квіти: дівчатам квіти завжди йдуть, будь вони справжні або намальовані на нігтях . Королевою квітів, звичайно ж, вважається троянда, найкрасивіша, найулюбленіша більшістю дівчат. Звичайно, найпростіше зробити малюнки в салоні, але якщо ви хочете самі навчитися малювати на нігтях троянди, ця інструкція може вам допомогти.
Інструкція
1
Підберіть білий і бордовий кольори для малювання троянди. Роза може бути й іншого кольору, в залежності від тієї колірної гами, яку ви хочете отримати. Поєднання білого і бордового вважається найбільш класичним варіантом.
2
Вилийте фарби на палітру. Пензликом розтушуйте їх до отримання нейтрального кольору.
3
Проведіть пензлем дугу на нігті. Потім додайте ще одну дугу, але в іншу сторону. Знизу зробіть третю вигнуту лінію. Зеленою фарбою намалюйте стебло і лист.
4
Спробуйте і такий варіант малювання троянди на нігті. Виберіть потрібний вам колір. Тонким пензликом в центрі нігтя намалюйте маленьку завитки - це буде серцевина майбутньої троянди, внутрішні пелюстки.
5
Відступите трохи від цієї серцевини і намалюйте маленьку дугу - це буде ще один пелюстка. Рухаючись по колу, малюйте такі дуги різного розміру, нашаровуючись їх один на одного, як нашаровуються один на одного справжні рожеві пелюстки. Зеленою фарбою намалюйте стебло і листя.
6
Існує і ще один спосіб малювання троянди на нігті. Ніготь покрийте рожевою блискучою пудрою. Підберіть акрилові фарби потрібних кольорів - пурпурного і білого.
7
Поставте на палітру дві краплі фарби обох кольорів. Слідкуйте, щоб фарба була досить густою і не розтікалася, інакше малюнок не вийде. Наберіть на пензлик фарби обох кольорів, спробуйте зробити мазок на палітрі - він повинен вийти подвійним, щоб колір переходив з пурпурного в білий.
8
Тепер одним твердим рухом намалюйте на нігті перший ряд пелюсток троянди - три з'єднані дуги, вигнуті вгору.
9
Після цього промийте пензлик у воді, просушіть, наберіть фарбу і намалюйте цим же методом круглу серцевину троянди.
10
Додайте за тією ж технологією бічні пелюстки. Після кожного кроку промивайте пензлик. Тонким пензликом поставте кілька точок білою фарбою, щоб додати малюнку витонченості і ніжності. Лінію «усмішки» нігтя також краще оформити точками. При необхідності доповніть малюнок зеленим стеблом і листям.
Зверніть увагу
1. Пофарбуйте ніготь будь-яким кольором, на вибір, і почекайте поки він повністю висохне. Використовуючи маленьку тонку кисть, намалюйте простий білий пелюстка, зменшуючи натиск при русі. 2. Малювати пелюстка починайте з кінчика пензля і нахиляйте кисть поки рухаєте її. Даний малюнок квітки на нігтях відмінно підійде як для повсякденних буднів, так і для вихідних!
Корисна порада
Звичайно ж, класика жанру - це самі різні квіти і квіточки в якості малюнка на нігтях в домашніх умовах. По найпершому малюнку у нас є фотоурок: це дійсно простий малюнок. Для нанесення будуть потрібні лаки і пензлик. А тут можна навчитися малювати квіточки на нігтях голкою. Домашні малюнки на нігтях з краплями. Насправді крапельками можна зробити купу дуже цікавих варіантів дизайну нігтів в домашніх умовах, і робляться вони дійсно дуже просто.