Як нанести підводку для очей.

У створенні макіяжу очей невід'ємною його частиною є підводка. Красиво підведення очей а здаються більше і виразніше, а варіюючи силует і відтінок підводки, ви можете коригувати візуальне розташування і форму очей на обличчі, а також створити ефектний і притягальний вечірній макіяж. Для того, щоб підводка виглядала красиво і акуратно, її потрібно вміти правильно наносити, і в цій статті ми розповімо, як це зробити.
Інструкція
1
Ви можете використовувати як рідку, так і олівцеву підводку. Починайте наносити підводку з зовнішнього куточка верхнього століття, направляючи рух олівця або пензлика у напрямку до перенісся. Растушуйте лінію, якщо хочете отримати більш м'яку підводку, або залиште як є, якщо вас влаштовують чіткі лінії.
2
На внутрішньому куточку очей а лінія підводки повинна бути тонкою, а в міру просування до зовнішнього куточка вона повинна потовщуватися. Підводячи нижню повіку, дотримуйтесь тим же правилом - у зовнішнього куточка очей а лінія повинна бути помітніше, ніж у внутрішнього.
3
Для того, щоб зробити макіяж об'ємніше і м'якше, нанесіть поверх лінії підводки м'яким пензликом тіні потрібного відтінку. Темними тінями можна затонувати смужку шкіри між очей ом і віями, а також покриття тінями всього століття цілком може створити загадковий вигляд для вечірнього події.
4
Щоб вії здавалися пишніше і об'ємніше, зафарбуйте підставу вій темними тінями, використовуючи тонку пензлик.
5
Для того, щоб макіяж виглядав природніше, використовуйте пудру або рум'яна в якості перехідного тону між тінями і підведенням. Наносите тіні і проміжні тони тільки хорошими пензликами для макіяжу - вони дозволяють найбільш рівномірно і акуратно розподіляти колір на шкірі. Якщо ви наносите на повіки пудру - робіть це до того, як будете наносити тіні. В такому випадку тіні будуть триматися довше і рівніше.
6
Якщо ви наносите підводку олівцем, гостро заточувати його, щоб лінія була тонше і чіткіше. Мінус олівцевої підводки полягає в тому, що вона легко розмазується і тримається не так довго, як рідка підводка, яка наноситься гострої пензликом.
7
На відміну від олівцевої, рідку підводку наносять тільки на верхню повіку, проводячи безперервну лінію від внутрішнього куточка очей а до зовнішнього, злегка потовщуючи її до кінця.
8
Існують також сухі підводки, які потрібно розмивати зволоженою пензликом, і після цього наносити на очей а. Суху підводку -пудру ви можете наносити, чи не зволожуючи її.