Як наростити вії будинку. Як самій наростити вії.

Нарощування вій останнім часом є дуже популярною процедурою. Красиві довгі вії можуть зробити прекрасним будь-який погляд, а от похвалитися такими віями може далеко не кожна жінка. Буває, що вії випадають, стають рідкісними і тонкими, і вже ніяка туш не може приховати недоліків. В цьому випадку на допомогу приходять штучні вії , які, до речі, не так вже й складно наростити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Виберіть вії , які хочете приклеїти. Не купуйте дешеві накладні вії в першому-ліпшому кіоску чи магазині - їх якість залишає бажати кращого. Крім того, вони можуть містити алергени. Краще придбайте вії і необхідні кошти в спеціалізованому магазині, там вам ніколи не продадуть підробку.
2
Уважно поставтеся і до вибору клею. Буває, що він йде в комплекті з віями, а іноді його потрібно купувати окремо. При покупці клею уважно прочитайте його склад, переконайтеся, що там немає шкідливих компонентів, які при попаданні в очі або на шкіру зможуть викликати роздратування.
3
Прочитайте інструкцію по застосуванню і пошукайте на упаковці напис «гіпоалергенний». Майте на увазі, що техніка нарощування вій в умовах салону і вдома сильно відрізняється, тому для досягнення найкращого ефекту уважно виконуйте всі інструкції.
4
Відмовтеся від нарощування вій в тому випадку, якщо ваші вії дуже слабкі (тоді і штучні протримаються зовсім недовго), якщо у вас є захворювання очей і шкіри.
5
Ретельно очистіть шкіру від макіяжу і шкірного сала - вони не дозволять віям міцно приклеїтися. Повністю знежирте шкіру.
6
Уважно ознайомтеся з інструкцією, що додається до засобів для нарощування вій. А краще перечитайте інструкцію два рази. Зазвичай в наборі для нарощування вії знаходяться в пучках або ж у вигляді окремих вій. Такі окремі вії потрібно приклеювати по одній, по дві чи по три.
7
Знайдіть собі помічника. Справа в тому, що при приклеюванні вій повіки повинні бути опущені. Навряд чи у вас вийде самостійно приклеїти собі вії , якщо ваші очі будуть закриті. Можливо, ваша мама, сестра ил подруга погодяться вам допомогти. Поясніть їм принцип роботи.
8
Необхідно пінцетом взяти пучок вій або окрему вію, вмочити кінчик в клей і приклеїти в проміжок між справжніми віями. Рухатися потрібно з зовнішніх куточків очей до внутрішніх. Війки потрібно приклеювати рівномірно, щоб не залишалося порожніх місць або зайвих скупчень вій в одному місці.
9
Тільки коли наклеювання вій буде закінчено, відкрийте очі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f-sKPN3x_QE
Часи, коли жінки голили брови і висмикували вії, давно канули в лету. Сьогодні в моді пухнасті вії, що нагадують хутро соболя або норки. Тим, кого природа обділила цим виразним атрибутом, варто зробити поресничное нарощування.
Не обов'язково користуватися послугами салонів краси. Цілком можливо наростити вії в домашніх умовах. Для процедури знадобляться спеціальні матеріали і знання однієї з технік нарощування.

Мінімальний арсенал

Щоб виконати пучкове або поресничное нарощування, потрібен відповідний матеріал. Варто вибрати в салоні або професійному магазині сурогатні війки зі спеціального синтетичного мікроволокна. Норка, соболь, шовк - це всього лише різновид розмірів сурогатного матеріалу. Саме силіконове моноволокно імітує натуральні вії, чи не обтяжуючи його. Крім пучків або штучних вій, знадобиться спеціальна смола. Реакцію очей на клей необхідно перевірити за добу до процедури. Також буде потрібно спеціальний пінцет. В інтернет-магазинах всі ці інструменти можна купити одним набором.

Види нарощування

Японська технологія нарощування вій - найбільш затребуваний метод, який передбачає поресничное приклеювання штучних шерстинок. Тобто, на кожну натуральну вію кріпиться по одній іскусственной.Еффект 3D дозволяє створити по-справжньому об'ємні вії як у ляльки Барбі. Для втілення цього способу використовується спеціальний матеріал з розгалуженими кінцями. В іншому, ефект 3D виконується так само, як і японська технологія нарощування вій, надаючи очам виразність і додаткову привлекательность.Некоторые дівчини досі використовують пучкове нарощування. Для самостійного застосування пучки дуже зручні. Але, на відміну від поресничное нарощування, цей метод недовговічний і виглядає не надто природно.

Весь процес

Перед тим як наростити вії в домашніх умовах, необхідно ретельно зняти макіяж і прибрати залишки крему з вік. Для цього потрібно використовувати спеціальні знежирюють засоби для демакіяжа.Чтоби полегшити процес нарощування, варто закликати на допомогу іншої людини. Якщо ж такої можливості немає, потрібно заздалегідь перед дзеркалом підібрати бажану довжину штучних ресніц.Теперь потрібно дістати пінцет і клей, взяти щипцями пучок або штучну вію, вмочити її корінець в смолу і прикласти до основи натуральної вії. Варто пам'ятати, що сурогатний матеріал не можна клеїти на шкіру век.В залежності від бажання, можна наростити вії лисячим ефектом, розташувавши більш короткі ворсинки у зовнішнього куточка ока, а більш довгі - у внутрішнього. Також можна домогтися лялькового ефекту, приклеївши пухнасті вії однієї довжини по всій площі верхнього століття.