Як приготувати морквяний сік. Як правильно зробити буряковий сік.

В сирих овочах міститься багато вітамінів і мікроелементів. Регулярне вживання овочевих соків дозволяє уникнути дефіциту цих важливих складових обміну речовин. Морквяний сік містить в собі величезну кількість каротину, який відповідає за стан шкіри, активність загоєння ран і навіть допомагає уникнути передчасного старіння.
Вам знадобиться
    • свіжа морква
    • дрібна терка
    • марлевий мішечок
    • соковижималка.
Інструкція
1
Промийте морква під проточною водою, відріжте верхню частину на 1-2 см. Саме в цій частині морквини знаходиться великий вміст нітратів. Почистіть овочі і наріжте на невеликі брусочки, довжиною 3-4 сантиметри. Пропустіть їх через соковижималку. Готовий сік охолодіть. Протягом дня лікарі рекомендують вживати не більше двох склянок морквяного соку. Для виготовлення соку бажано брати дуже свіжі овочі з яскравим забарвленням, без ушкоджень. Сік найкраще віджимати з моркви сорту «Каротель». Вона володіє яскравим, насиченим кольором і достатнім вмістом сахарози.
2
Для того, щоб приготувати морквяний сік без соковижималки, натріть промиту моркву на дрібній тертці. Краще, якщо це буде терка з пластмаси, щоб не відбувалося окислення металу під впливом свіжого соку. Помістіть натерту моркву в мішечок, зшитий з кількох шарів марлі. Чистими руками стискайте мішечок над широкою ємністю, поки з нього не перестане виділятися сік. При такому методі соку виходить майже в два рази менше.
3
Простерилизуйте на пару півлітрові банки. Нагрійте морквяний сік до температури 80оС, перелийте в підготовлені баночки і закатати стерильними кришками. Підготовлений таким способом сік може зберігатися до наступного сезону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ie2sBbG3RMs
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся робити морквяний сік взимку, обріжте овоч з обох сторін і помістіть на півгодини в холодну воду. Морква набере достатню кількість вологи і разом з нею віддасть свої корисні речовини при віджиманні соку.
Корисна порада
Для того щоб корисний каротин, засвоювався краще, морквяний сік бажано вживати разом з молоком, вершками або оливковою маслом.Еслі додати в морквяний сік кип'ячену воду і сік апельсина в пропорції 1: 1: 1, вийде прекрасний освіжаючий напій, який зарядить вас енергією надовго.