Як зробити домашнє масло. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Домашнє вершкове масло - екологічно чистий, багатий вітамінами і мікроелементами, досить стійкий у зберіганні продукт. Його використовують як у повсякденному, так і в дієтичному харчуванні.
Вам знадобиться
    • 10 л свіжого домашнього молока
Інструкція
1
Візьміть свіже домашнє молоко. Процідіть його через марлю, складену в 4 рази. Молоко можна залишити в одному посуді або розлити в кілька чистих скляних банок.
2
Накрийте посуд з молоком чистою тканиною і залиште її при кімнатній температурі на 2-3 дні. За цей час молоко скисне. У скляній банці буде чітко видна межа між кисляком і сметаною.
3
Зніміть сметану ложкою в окрему скляний або емальований посуд. Робити це потрібно акуратно, намагаючись не змішати сметану і кисле молоко.
4
Збийте сметану за допомогою міксера. Спочатку швидкість міксера повинна бути максимальною. У процесі збивання утворюються грудки вершкового масла, які будуть налипає на лопаті міксера. Їх необхідно знімати, зупинивши роботу міксера. Як тільки почнеться процес утворення олії, швидкість міксера необхідно знизити до середньої, а потім до мінімальної. Збивання слід припинити, коли робота міксера стане практично неможливою і обсяг вершкового масла перестане збільшуватися.
5
Відцідіть пахту, що утворилася в процесі збивання масла, в окремий посуд. Виливати її не слід, тому цей знежирений молочний продукт багатий вітамінами, мінеральними солями і може бути використаний в їжу в якості напою, основи для окрошки або млинців.
6
Налийте в посуд з вершковим маслом холодну воду і, обережно розминаючи масло руками, промийте його. Зберіть масло в грудку, воду злийте. Повторіть цю процедуру 3-4 рази.
7
Надайте промитий вершковому маслу форму мокрими руками, викладіть його в маслянку і поставте в холодильник. Зберігайте його в закритому посуді. При необхідності тривалого зберігання таке масло можна загорнути в пергамент і помістити в морозильну камеру.
Зверніть увагу
Використовуйте для приготування вершкового масла тільки домашнє молоко або сметану. Молоко тривалого зберігання, куплене в магазині, для приготування масла не підходить.
Зробити прилавок . Просто це чи складно? Судити, звичайно, вам, але не поспішайте виносити свій вердикт. Прочитайте статтю і ви не тільки відповісте на це питання, але і зможете самостійно зібрати прилавок .
Вам знадобиться
  • Інструменти: дриль-шуруповерт з набором біт і свердел.
  • Матеріали: ЛДСП (напилення за розмірами), скло, меблева фурнітура.
Інструкція
1
Для початку намалюйте на звичайному аркуші паперу свій прилавок . Потім з цього малюнку складіть детальну схему з дотриманням всіх розмірів. Непогано буде намалювати кожну деталь окремо і вказати точні розміри. Також вкажіть, скільки яких деталей вам необхідно. Все це знадобиться вам при замовленні матеріалу. А схема стане в нагоді в процесі складання.
2
Обдзвоніть всі працюючі у вашому місті фірми, що займаються меблями на замовлення. Дізнайтеся, які з них надають послуги з продажу та розпилу ЛДСП. Порівняйте їх розцінки, поцікавтеся додатковими послугами (доставка, кромленіе, свердління, різання скла та ін.). Не женіться за низькою ціною. Вам бажано отримати весь спектр послуг в одному місці. Не відмовляйтеся від пропозицій типу просверловкі отворів, крамленія та інших подібних. Це дозволить вам почати і завершити складання в найкоротші терміни.
3
Отже, вибір зроблений, і ви їдете замовляти матеріал для майбутнього прилавка. В офісі компанії будьте уважні. Обговоріть з менеджером всі деталі майбутнього замовлення. Уважно вивчіть договір. Робіть передоплату і підписуйте документи, тільки якщо впевнені що всі ваші вимоги враховані, а права соблюдени.Ну а поки чекаєте виконання замовлення необхідно побувати в магазині меблевої фурнітури. Купуйте все необхідне з невеликим запасом. Настав довгоочікуваний день. Вам зателефонували і повідомили, що все готово, машина вийшла - зустрічайте. Постарайтеся бути особисто присутнім при розвантаженні. Ретельно перевіряйте кожну деталь на предмет відколів і подряпин. У разі виявлення браку не підписуйте супровідні документи і не виробляєте остаточний розрахунок. Так вам швидше замінять браковані частини.
4
Будемо вважати, що у вас все в порядку можна приступати до складання. Приготуйте інструменти та приміщення. Для захисту від злощасних подряпин постеліть що-небудь на підлогу. Підійде пакувальний папір або картон. Визначте черговість складання, звіряючись зі схемою. Розкладіть деталі в порядку, в якому вони вам знадобляться. Починають збірку знизу вгору. Прикрутите ніжки, з'єднайте бічні стінки між собою за допомогою дна. Далі все залежить від конфігурації конкретного прилавка. Не старайтесь відразу міцно затягнути всі з'єднання, ви завжди зможете підтягнути їх. І будьте обережні зі склом.
5
Прилавок готовий залишилося його встановити. Якщо підлога рівний - немає проблем. Встановлюєте прилавок на місце для нього призначене. У разі проблем з підлогами допоможуть регульовані ніжки-опори. Конструкцією не передбачені такі? Підкладіть під одну з ніжок прокладку з твердого матеріалу відповідної товщини. Кілька прилавків можна скрутити між собою меблевими стяжками. Ось і все. Вдалої торгівлі.