Як почати будувати будинок. споруди на 6 сотках.

Початковий етап будівництва будинку - найважливіший. Почніть з покупки ділянки, до якого можна підвести всі комунікації. Ділянка оформите у власність та отримайте юридичний дозвіл на будівництво. Без дозволу на будівництво оформити будинок можна буде тільки через суд, а якщо на вашій ділянці проходять підземні комунікації, то можуть змусити знести будову - ось чому так важливо почати саме з дозволу.
Інструкція
1
Ділянка для будівництва краще вибрати з підведеними комунікаціями. Якщо їх немає, то дізнайтеся у районній адміністрації, як можна все провести і підключити.
2
Дороги, що проходять до вибраної ділянки, повинні бути хорошими. Інакше ви не зможете завозити необхідні матеріали, а побудувавши будинок, будете повзати по коліно в багнюці.
3
Купивши ділянку, оформите на нього документи про власність. Для цього викличте землевпорядну організацію. Вони проведуть необхідний перелік робіт і видадуть вам технічні документи. З ними необхідно піти в центр реєстрації земельних ділянок. Там на підставі технічних документів вам видадуть кадастровий паспорт на ділянку, з кадастровим номером. З документами на ділянку і з кадастровим паспортом зверніться до державного реєстраційний центр по реєстрації об'єктів нерухомості. На підставі поданих документів вам видадуть свідоцтво про право власності на ділянку.
4
Отримавши свідоцтво необхідно звернутися у відділ архітектури району, на якому знаходиться ваша ділянка. Там вам видадуть дозвіл на будівництво, визначать місце забудови і складуть архітекторський план будови.
5
Після отримання дозволу підведіть всі комунікації до майбутнього будинку, якщо вони не підведені.
6
Визначтеся з будівельними матеріалами. Так як ширину фундаменту необхідно робити виходячи з матеріалів зведення стін.
7
Розмітьте фундамент і виройте котлован. Глибина котловану повинна бути з урахуванням стану ґрунту, виходячи з глибини промерзання і глибини знаходження грунтових вод. Спочатку викличте фахівців - геодезистів для визначення всіх тонкощів ґрунту на даній місцевості.
8
Після заливки фундаменту стіни зводите через місяць. Дана кількість часу фундамент набирає фортеця для витримування навантаження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0pG9kfK383Y