Хто такі саєнтологи.

У повоєнні роки письменник-фантаст Л. Рон Хаббард створив нове громадське протягом - саєнтологію. Вчення містить уривки ідей з галузей науки, філософії, релігії. Все це гранично популяризовано і подається простими і зрозумілими кожному обивателеві істинами. Головним же в саєнтології є агресивний і причепливість маркетинг.

Саєнтологи на чолі з Роном Хоббардом закликають людей бути успішними і робити гроші будь-якою ціною. Адепти орієнтуються на самих звичайних людей, щоб залучити тих у свої ряди. Це не слабкі духом прихильники суїциду і не релігійні фанатики, а добропорядні і законослухняні громадяни з сильним бажанням добитися в житті певних висот.

Організація має надзвичайно потужну фінансову структуру, за неофіційними даними, її щоденний дохід становить 3-4 мільйони доларів. Саєнтологи нещадні до ворогів і контролюють своїх рядових членів. Так як засобів у організації дуже багато, а послідовників близько десяти мільйонів, практично ніхто не наважується йти проти.

Деякі називають саєнтологію сектою, інші - визнають релігією. Але всі уряди світу визнають серйозність організації і розуміють ступінь її впливу на уми людей. Саєнтологи мають свої служби розвідки і безпеки, свій суд і свій каральний загін для упокорення незгодних.

Адепти секти приємні в спілкуванні і вміють знайти підхід до людини, переконати його у своїх благих намірах і бажанні допомогти. Це енергійні та «пробивні» люди, які виглядають як втілення «американської мрії». Саєнтологи заперечують релігійний характер своєї організації, вони переконують, що відкрили дуже ефективний метод здобуття людиною удачі.

Хоббард закликає своїх послідовників викорінювати всі ідеї, несумісні з його постулатами. Саєнтологи прагнуть підпорядкувати своєму впливу більшість населення землі. Засновник течії в першу чергу привертає під свої знамена відомих особистостей і голлівудських зірок, щоб нові адепти пропагували його ідеї. У лавах саєнтологів є всесвітньо відомі Том Круз, Джон Траволта та інші актори.

Але час від часу лунають критичні відгуки про організацію з боку колишніх членів, релігійних і громадських діячів, державних структур, учених і філософів. Всі вони вважають діяльність секти спрямованої тільки на збагачення її верхівки, а не на реальну допомогу людям.